Wielkim sukcesem klubu są wychowankowie MKP Pogoń Siedlce, których kariera bardzo mocno się rozwinęła. Najpopularniejszymi piłkarzami zaczynającymi w siedleckim zespole są:

 

Artur Boruc –  (Z III – ligowej Pogoni Siedlce przeszedł do II zespołu Legii Warszawa. Następnie przez pół roku przebywał na wypożyczeniu w Dolcanie Ząbki. Z biegiem czasu stał się numerem 1 w bramce Legii. Artur swoją świetną postawą na boisku wywołał spore zainteresowanie z klubów zza granicy. W 2005 roku Boruc przeniósł się z Warszawy do Glasgow, by reprezentować Celtic. Po pięciu sezonach zdecydował się spróbować swoich sił w Serie A, w zespole Fiorentiny. W 2012 roku przeniósł się do Southampton, gdzie gra do dziś. Artur Boruc jest wielokrotnym reprezentantem Polski.

Konrad Gołoś –  (Trzykrotny reprezentant Polski. Pierwsze kroki stawiał w Zrywie Chodów. W Pogoni trenował od 1996 roku. W 2004 roku trafił do Radomiaka Radom. Następnie przeszedł do Polonii Warszawa. Po dobrym sezonie przeprowadził się do Krakowa, by grać w drużynie Wisły. Stąd był dwukrotnie wypożyczany. Najpierw do Polonii Warszawa, później do Górnika Zabrze. W lecie 2008 roku doznał kontuzji kolana i przeszedł operację. Wracając do zdrowia zachorował na boreliozę. Dwa lata później zakończył karierę z powodu kontuzji kolana.

Jacek Kiełb – (Dwukrotny reprezentant Polski. W seniorskim zespole Pogoni rozegrał półtora sezonu, potem przeszedł do Korony Kielce. Zwrócił na siebie uwagę Lecha Poznań, do którego trafił w 2010 roku. Sezon później został wypożyczony do swojego byłego klubu, Korony Kielce. Następnie Kolejorz ponownie wypożyczył Jacka, tym razem do Polonii Warszawa. Od 2013 roku Jacek Kiełb ponownie jest zawodnikiem Korony występującej w Ekstraklasie.

Oprócz znanych wychowanków nasz klub może poszczycić się bardzo dobrymi wynikami w rozgrywkach ligowych, a także turniejach piłkarskich organizowanych na terenie naszego kraju jak i za granicą.