W minionym tygodniu nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Liga okręgowa U-17 (trener Adrian Świderski / Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – pauza

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trenerzy Jan Półtorak, Marcin Klukowski)

Varsovia Warszawa – Pogoń Siedlce

Bramki: Piotr Krasnodębski, Alan Rybak (dwie), Konrad Bednarczyk

Opinia trenera: Najlepsze spotkanie jakie rozegralismy w tej rundzie. Od początku obie drużyny gramy ostrożnie i nie chciały stracić bramki jako pierwsze. Kilka groźnych sytuacji z obu stron ale pierwsza połowa nie przyniosła goli. W drugiej części spotkania wychodzimy na prowadzenie po uderzeniu Piotrka Krasnodębskiego bezpośrednio z rzutu wolnego. Mecz się otworzył, a przeciwnik musiał się odkryć. Zaowocowało to dwoma kontratakami które wykończył Alan Rybak. Przeciwnika na 4:0 dobił Konrad Bednarczyk. W końcówce po braku zdecydowania w obronie tracimy bramkę. W meczu wystąpili wszyscy zawodnicy którzy pojechali na mecz do Warszawy.

 

Liga okręgowa U-14 (trenerzy Jan Półtorak, Marcin Klukowski)

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki

Bramki: Borkowski (trzy), Zdunek (dwie), Płudowski (dwie), Kosyl (dwie), Soczewka, Sulej, Soszyński, J.Jastrzębski

Opinia trenera: Mimo ciężkich warunków atmosferycznych (rzęsiste opady deszczu) mecz od początku był pod kontrolą naszego zespołu. Różnica klas obu zespołów bardzo widoczna. Była możliwość, aby wszyscy zawodnicy z kadry meczowej rozegrali mecz w równym wymiarze czasowym.

 

 

II liga okręgowa U-13 (trener Marcin Derkacz)

Pogoń III Siedlce – Sęp Żelechów

Bramka: Dawid Krasuski

Opinia trenera: W spotkaniu wygrała bardzo prosta gra przeciwnika, moi chłopcy próbowali grać piłką oczywiście często się to nie udawało, ale sam zamysł się liczy. Może porażka boli, ale widać znaczną poprawę w grze zespołu. Początek meczu wyglądał dosyć dobrze, ciężko było dotrzeć do bramki przeciwnika, ale i w defensywie graliśmy poprawnie. Do utrzymywał się bezbramkowy remis 17 minuty, kiedy to brak komunikacji bramkarza z obrońcą spowodował stratę bramki na 0:1. Trochę to podłamało zawodników. Po przerwie chłopcy ruszyli na przeciwnika z większym zaangażowaniem, co w końcu przyniosło bramkę strzeloną po rzucie karnym w 45 minucie. Niestety chcieliśmy zwyciężyć, zagraliśmy ultra ofensywnie i w końcówce spotkania tracimy bramkę po kontrze. Plus jest z tego spotkania taki, że chłopcy coraz lepiej posługują się piłką i coraz lepiej nią grają.

 

 

II liga okręgowa U-11 (trenerzy Kamil Wolski, Paweł Dobrowolski)

SEMP Pogoń III Siedlce – Pogoń II Siedlce

Bramki: Jakub Mackiewicz, Kamil Karpowicz, Mateusz Kamiński (dwie), Piotr Sajewicz, Filip Strzyżewski (dwie), Michał Karwowski

Opinia trenera: Początek spotkania był niemrawy i powolny w wykonaniu chłopaków. Drużyna gości broniła bardzo nisko, co utrudniało nam zdobywanie bramek. Pozytywem w pierwszej części spotkania było to, że przeważaliśmy w posiadaniu piłki. Druga część wyglądała już zdecydowanie lepiej, po strzeleniu kilku bramek chłopcy złapali pewność siebie i luz w grze. 

 

I liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski, Paweł Dobrowolski)

Pogoń Siedlce – ULKS Kałuszyn

Bramki: Kamil Kamiński (dwie), Piotr Sajewicz, Jakub Mackiewicz, Ignacy Jastrzębski, Dominik Ławnik

Opinia trenera: Mecz rozpoczęliśmy szybko strzelonymi dwoma bramkami, co spowodowało, że drużyna gości nastawiła się tylko na kontrataki. Bronili bardzo nisko swojej bramki, co utrudniało nam strzelenie kolejnych bramek. Całe spotkanie przeważaliśmy w posiadaniu piłki i stwarzaliśmy dużo sytuacji bramkowych. Mecz dobry w naszym wykonaniu.

 

 

I liga okręgowa U-9 (trenerzy Adrian Świderski, Krystian Zbieć)

Pogoń Siedlce – pauza

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Adrian Świderski, Krystian Zbieć)

Turniej: Pogoń II Siedlce, APN Mińsk Mazowiecki, Champions II Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec – koniec rozgrywek

 

Liga okręgowa U-8 (trenerzy Damian Soszyński, Aleksandra Zając)

Turniej: Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce, Masovia Siedlce, Olimp Stok Lacki – koniec rozgrywek

 

Liga okręgowa U-8 (trener Przemysław Rodak)

Turniej: Pogoń III Siedlce, Pogoń IV Siedlce, SEMP Pogoń Siedlce, Wektra Zbuczyn – koniec rozgrywek

Opinia trenera: