W minionym tygodniu nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

Liga okręgowa U-17 (trener Paweł Trojecki / Adrian Świderski)

Pogoń Siedlce – pauza

 

Liga okręgowa U-16 (trener Adrian Świderski)

Pogoń Siedlce – Rywal Ruchna 3:0 (wo)

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trenerzy Jan Półtorak, Marcin Klukowski)

MOSiR Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce

Bramki: Jastrzębski, Rybak (dwie)

Opinia trenera: Przeciętne spotkanie, dwie różne połowy meczu. Pierwsza połowa nam nie wyszła, dużo strat w środku pola, niedokładności, a pod bramką gości zawodziła skuteczność. MOSiR wyszedł na prowadzenie po rzucie rożnym i zamieszaniu pod naszą bramką. Po przerwie udało się odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Popełnialiśmy mniej błędów, a przeciwnik nie gościł pod naszą bramką prawie w ogóle. 

Pogoń Siedlce – APN Ostrołęka

Bramki: Alan Rybak (cztery, 2 karne)

Opinia trenera: Zespół prawie w 100 % wypełnił założenia przedmeczowe. Od początku spotkania kontrolowaliśmy przebieg gry. Stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do strzelania bramki i dwie z nich wykorzystaliśmy. W drugiej połowie potwierdziliśmy swoją klasę strzelając jeszcze dwie bramki i mając mecz pod kontrolą. W związku z tym, że gramy mecze co trzy dni i w perspektywie czekającego nas bardzo ważnego meczu z Deltą Warszawa daliśmy więcej czasu pograć zmiennikom, ale nie obniżyło to poziomu gry naszego zespołu.

 

Liga okręgowa U-14 (trenerzy Jan Półtorak, Marcin Klukowski)

Tajfun Jartypory – Pogoń Siedlce 0:3 (wo)

 

 

II liga okręgowa U-13 (trener Marcin Derkacz)

Pogoń III Siedlce – KS Łosice

Bramka: Przemysław Miernicki

Opinia trenera: Moja ocena spotkania będzie bardzo krótka i wymowna ponieważ moim zawodnikom w dniu dzisiejszym zabrakło tego, czego ich najbardziej uczę: woli walki i dążenia do określonego celu. Początek spotkania był w naszym wykonaniu bardzo obiecujący, ponieważ stworzyliśmy dwie dobre sytuacje bramkowe, lecz po stracie 2 goli po naszych prostych błędach drużyna jakby w tych warunkach traciła wiarę w zwycięstwo. Próbowaliśmy po strzelonej bramce nawiązać walkę, ale po kolejnych straconych golach drużyny jakby nie było. Również uważam, że po ostatnich dobrych występach zawodnicy dziś odpuścili. Każdej, nawet najlepszej drużynie takie mecze się zdarzają i zimny prysznic bardzo się przyda.

 

I liga okręgowa U-12 (trenerzy Piotr Grzebieliszewski, Piotr Krupa)

Pogoń Siedlce – pauza

 

 

II liga okręgowa U-11 (trenerzy Kamil Wolski, Paweł Dobrowolski)

Pogoń II Siedlce – pauza

 

I liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski, Paweł Dobrowolski)

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce

Bramki: Kamil Karpowicz (pięć), Mateusz Kamiński (dwie), Ignacy Jastrzębski, Jakub Krasuski (dwie), Filip Tchórzewski, Jakub Mackiewicz

Opinia trenera: Spotkanie przyzwoite w naszym wykonaniu. Od początku meczu przejęliśmy inicjatywę i staraliśmy się narzucić swój sposób gry. Stwarzaliśmy dużo sytuacji podbramkowych, które kończyły się zdobyciem bramki. Przeważaliśmy w posiadaniu piłki nad rywalem. Niepokojąca w tej części meczu była słabsza dyspozycja w obronie, gdzie zdarzały się proste błędy z komunikacją, które kończyły się stratą bramki. W drugiej części meczu poprawiliśmy ten aspekt gry, co przełożyło się na większą kontrolę w meczu.

 

II liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski, Paweł Dobrowolski)

Czarni Węgrów – Pogoń II Siedlce

Bramki: Filip Tchórzewski (trzy), Michał Karwowski (trzy), Michał Malinowski (dwie), Brajan Duk, Bartłomiej Prokurat (trzy)

Opinia trenera: Początek meczu ostrożny i mało pewny w naszym wykonaniu. Z każdą kolejną minutą drużyna zaczęła grać agresywniej, doskakiwać do przeciwnika, skutecznie odbierać piłkę. W drugiej część przejęliśmy już inicjatywę, chłopcy grali odważniej i co najważniejsze skuteczniej pod bramką przeciwnika. Bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu.

 

I liga okręgowa U-9 (trenerzy Adrian Świderski, Krystian Zbieć)

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce

Bramki: Madej (dwie), Pydanowski, Tarkowski J., Herba

Opinia trenera: Jestem zadowolony z gry zawodników, spotkanie stało na dobrym poziomie sportowym i było to miłe widowisko dla oka. Cieszę się, że chłopcy pokazali, że ich siła tkwi w drużynie, o czym może świadczyć gra 4 pełnymi składami w tym meczu. Brawo dla chłopców i dalej pracujemy na treningach by stawać się lepszym. Szybko objęliśmy prowadzenie w tym meczu i praktycznie przez całe spotkanie kontrolowaliśmy to, co się dzieje na boisku. Warto pochwalić chłopców z Sokołowa Podlaskiego za walkę do samego końca. 

 

 

Liga okręgowa U-8 (trenerzy Damian Soszyński, Aleksandra Zając)

Turniej: Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce, Masovia Siedlce, Olimp Stok Lacki – koniec rozgrywek