W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-18 (trener Paweł Trojecki)

Agrykola Warszawa – Pogoń Siedlce 0:3 (0:2)

Bramki: Szymon Mucha 32, Aleksander Waśko 40, 57

Broń Radom – Pogoń Siedlce 4:3 (3:3)

Bramki: Bartłomiej Wójcik 1, 25, 34, 86 – Szymon Mucha 6, 13, 40

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Znicz II Pruszków 1:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Jan Półtorak)

Junior Radom – Pogoń Siedlce 2:2 (1:2)

Bramki: Błażej Ofiara 24, Dawid Konopka 52 – Alan Rybak 19, 29

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Progres Warszawa – Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)

Bramka: Maksymilian Nowak 64

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 0:2 (0:1)

Bramki: Artur Krysiński 30+2, Mikołaj Izdebski 40

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 3:1 (1:1)

Bramki: Zuzanna Michalska 7, Aleks Kobyliński 47, Arkadiusz Gałecki 51 – Aleksander Gajowniczek 16

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 3:2 (1:2)

Bramki: Kamil Pałka 4, Krzysztof Dziewulak 52, 58 – Jakub Ignaciuk 29, Kacper Plichta 32

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Kamil Wolski)

KS Łosice – Pogoń Siedlce 5:5 (4:1)

Bramki: Maciej Szaniawski 5, Mikołaj Flis 8, 54, Seweryn Mucha 12, 28 – Piotr Sajewicz 29, Kamil Karpowicz 32, 50, Filip Strzyżewski 37, Jakub Krasuski 44

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 3:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-9 (trener Dariusz Blacha)

Masovia Siedlce – Pogoń II Siedlce 1:1

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 2:0

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 3:0

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 2:0

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:1

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 0:2

Olimp Stok Lacki – Pogoń II Siedlce 3:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela