W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-18 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – WBS Warszawa 2:0 (2:0)

Bramki: Aleksander Waśko 7, Dawid Klupś 39

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – LKS Chlebnia 1:1 (0:0)

Bramki: Tomasz Wiewiórka 63 – Kacper Ciechański 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – FFA Warszawa 3:3 (2:1)

Bramki: Mateusz Pszczel 11, Alan Rybak 22, 61 – Maksymilian Koj 10, 44, Kamil Parafiniak 54

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Ursus Warszawa 0:3 (0:0)

Bramki: Bartosz Mazurek 45, Dawid Maryniak 75, Aleksander Faszczewski 79

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Tomasz Zieliński)

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 0:1 (0:1)

Bramka: Jakub Czarnocki 8

Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 2:13 (2:7)

Bramki: Dominik Pałka 11, 14 – Dawid Lewandowski 6, Jakub Czarnocki 9, 11, 58, Gabriel Odrobiński 13, Michał Zbrzeźniak 16, 24, 26, 50, Józef Jastrzębski 39, 60, Bartłomiej Czarnocki 51, 57

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Tomasz Zieliński)

Błękitni Stoczek – Pogoń Siedlce 1:3 (0:1)

Bramki: Wojciech Oniśk 57 – Oliwier Klewek 28, Zuzanna Michalska 56, 58

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)

Bramki: Jan Choiński 25, 57 – Krzysztof Dziewulak 19, Vincent Kowalik 35

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Kamil Wolski)

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce 8:10 (5:4)

Bramki: Kacper Wasiluk 7, 42, Dawid Chromiński 9, 13, Mikołaj Matłacz 22, Wiktor Supeł 29, 58, Igor Gałachowski 59 – Jakub Krasuski 2, 6, 37, Mateusz Kamiński 14, 57, Michał Karwowski 17, 40, 47, 49, Kamil Karpowicz 54

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 9:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-9 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń II Siedlce, Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela