W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-18 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – Świt Warszawa 2:0 (1:0)

Bramki: Aleksander Waśko 45, Adam Lewkowski 88

Unia Czermno – Pogoń Siedlce 2:10 (1:5)

Bramki: Mateusz Dziewulski 12, Mateusz Siemiński 47 – Kacper Skwierczyński 17, 17, 22, 51, 57, 75, Adam Lewkowski 26, Mateusz Sulej 29, Aleksander Waśko 54, Filip Zieliński 90

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

SEMP Ursynów – Pogoń Siedlce 2:2

Pogoń Siedlce – Unia Warszawa 3:5 (1:2)

Bramki: Kacper Strzyżewski 39, Filip Grochala 78, Kacper Mitrzak 90+2 – Jakub Greń 11, 15, 55, 65, 82

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Jan Półtorak)

Varsovia Warszawa – Pogoń Siedlce 0:0

Delta Warszawa – Pogoń Siedlce 6:1 (3:0)

Bramki: Paweł Michalski 2, 55, Wiktor Kowalski 24, Łukasz Mulawa 26, Maksymilian Mućko 59, Maksim Konanow 60 – Adam Obidziński 80

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

MKS Piaseczno – Pogoń Siedlce 0:2 (0:0)

Bramki: Konrad Bednarczyk 61, Alan Sulej 70

Beniaminek Radom – Pogoń Siedlce 0:2 (0:0)

Bramki: Eryk Płudowski 62, Bartosz Borkowski 76

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – KS Łosice 5:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – ULKS Starawieś 5:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Kamil Wolski)

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 10:4

Pogoń Siedlce – Podlasie II Sokołów Podlaski 14:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Szóstka II Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 8:5 (3:1)

Bramki: Marcel Rzyszkiewicz 14, 39, Bartosz Kozłecki 16, 44, 56, Alan Nowak 25, 47, 49 – Bartosz Dąbrowski 28, Jakub Mackiewicz 40, 42, 48, Kamil Karpowicz 51

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-9 (trener Dariusz Blacha)

Masovia Siedlce – Pogoń II Siedlce 0:1

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 2:0

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 3:0

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 1:2

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 0:1

Olimp Stok Lacki – Pogoń II Siedlce 2:1

Wektra Zbuczyn – Pogoń Siedlce 0:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 1:5

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec 1:3

Pogoń II Siedlce – Masovia Siedlce 0:0

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 2:8

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce 1:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela