W minioną środę i weekend nasze drużyny rozegrały kolejne wiosenne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-18 (trener Paweł Trojecki)

WBS Warszawa – Pogoń Siedlce

Bramki: Dominik Leszczuk (trzy), Szymon Mucha (dwie), Dawid Płudowski, Mikołaj Saraczewski

Opinia trenera: Uważam, że było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Spotkanie zaczęliśmy bardzo nerwowo. W pierwszych minutach gospodarze próbowali grać piłką, na szczęście próby kończyły się na naszym 30 metrze. W 20 minucie na poczęliśmy gospodarzy bramką i poprawiliśmy grę w środku pola co zaowocowało drugą bramką jeszcze przed przerwą. Zawodnik gospodarzy ujrzał czerwona kartkę, co ułatwiło mojemu zespołowi grę w drugiej połowie, gdzie do końca kontrolowaliśmy mecz. Dziękuję zawodnikom za walkę i zaangażowanie.

 

 

Liga okręgowa U-17 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – Zryw Sobolew

 

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trenerzy Jan Półtorak, Marcin Klukowski)

Pogoń Siedlce – Znicz II Pruszków

 

 

Liga okręgowa U-14 (trenerzy Jan Półtorak, Marcin Klukowski)

Pogoń Siedlce – pauza

 

I liga okręgowa U-13 (trenerzy Tomasz Zieliński, Łukasz Czarnocki)

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce

Bramka: Konrad Bednarczyk

Opinia trenera: Mecz prowadzony w bardzo szybkim tempie, dużo walki z jednej i drugiej strony, bardzo dużo akcji zakończonych strzałem na bramkę rywali, zabrakło jedynie skuteczności. Ocena sędziego po meczu „lepsze granie jak w juniorach”. Pomimo porażki jestem bardzo zadowolony z postawy zespołu. 

 

Czarni Węgrów – Pogoń Siedlce

Bramki: Józef Jastrzębski, Jakub Czarnocki, Dominik Kucharczyk

Opinia trenera: Drużyna z Węgrowa od początku spotkania wycofała się pod własne pole karne, skutecznie broniąc własnej bramki. Mecz otworzył się dopiero po strzeleniu przez nas pierwszej bramki. Cieszy kolejny mecz bez straconej bramki.

 

I liga okręgowa U-13 (trenerzy Tomasz Zieliński, Łukasz Czarnocki)

Promnik Gończyce – Pogoń II Siedlce

Bramka: Damian Gryczka

Opinia trenera: Kolejny dobry mecz, lecz kolejny przegrany na własne życzenie. Przez większość spotkania gra prowadzona przez naszą drużynę. W drugiej połowie całkowicie przejęliśmy inicjatywę na boisku, lecz pomimo wielu dogodnych sytuacji nie udało się doprowadzić do remisu. Nie poddajemy się i dalej ciężko pracujemy. 

 

MOSiR Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce

 

II liga okręgowa U-13 (trener Marcin Derkacz)

Pogoń III Siedlce – Naprzód Skórzec

Bramki: Przemysław Miernicki (dwie), Dawid Krasuski

Opinia trenera: Przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się o lepszy rezultat, ale motywuje się tym że cały czas chłopcy się rozwijają i gra wygląda coraz lepiej. Początek spotkania był chaotyczny, ale goście lepiej przystosowali się do warunków meczowych i to oni otworzyli wynik. Z biegiem czasu chłopcy przejmowali inicjatywę i wynikiem tego były dwie strzelone bramki. Druga połowa była w wykonaniu moich podopiecznych słabsza, gdyż opadli z sił i coraz więcej popełniali błędów. Po jednym ze stałych fragmentów gry sędzia odgwizdał dla nas rzut karny, który został bardzo pewnie wykorzystany. Chciałbym wyróżnić ponownie całą drużynę, gdyż ciężką praca zaczyna być widoczna w poczynaniach na boisku.

 

 

I liga okręgowa U-12 (trenerzy Piotr Grzebieliszewski, Piotr Krupa)

Piątka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce

Bramka: Kacper Giernicki, Filip Bartoszuk, Oliwier Madej

Opinia trenera: Spotkanie z typu „dziwnych, szarpanych i nierównych” w naszym wykonaniu. Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z założeniami – utrzymanie się jak najdłużej przy piłce wraz z opanowaniem środkowej strefy boiska. Niestety po kilku akcjach ofensywnych w naszym wykonaniu zapomnieliśmy o naszych założeniach. Zaczęliśmy grać bardzo indywidualnie, nawet w sytuacjach kreowanych w przewadze, co stwarzało przeciwnikowi realne szanse na kontrataki. Właśnie po jednej z takich akcji, przeciwnik skutecznie wykorzystał atak szybki i wyszedł na prowadzenie. Jednak cały czas byliśmy częściej przy piłce i po kolejnych akcjach zdołaliśmy wyrównać wynik meczu. Druga połowa podobna w naszym wykonaniu, z ta różnicą, że zaczęliśmy grać spokojniej i mądrzej. Zawodnicy zdecydowanie lepiej wywiązywali się z założeń taktycznych dotyczących odbioru piłki i pressingu. Pomimo wielu niewykorzystanych sytuacji mogliśmy po meczu cieszyć się ze zwycięstwa.

 

II liga okręgowa U-11 (trenerzy Piotr Grzebieliszewski, Piotr Krupa)

Pogoń Siedlce – Kosovia Kosów Lacki

 

 

II liga okręgowa U-11 (trenerzy Kamil Wolski, Paweł Dobrowolski)

Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń III Siedlce

Bramki: Jakub Krasuski (trzy), Kamil Karpowicz (pięć), Ignacy Terlikowski (dwie), Błaszej Blacha, Michał Karwowski (dwie), Jakub Mackiewicz, Filip Tchórzewski

Opinia trenera: Chłopcy zaprezentowali się z bardzo fajnie, większość meczu posiadaliśmy przewagę w posiadaniu piłki, co owocowało ciekawymi akcjami z naszej strony, zakończonymi bramkami. Cieszyć może poprawa elementów w grze, które sprawiały nam problem we wcześniejszym meczu ligowym.

 

I liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski, Paweł Dobrowolski)

ULKS Kałuszyn – Pogoń Siedlce

Bramki: Michał Karwowski (pięć), Błażej Blacha, Jakub Krasuski, Kamil Karpowicz, Piotr Sajewicz

Opinia trenera: Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny. Od samego początku spotkania, do końca byliśmy drużyną dominującą. Cieszy, że chłopcy z każdym kolejnym meczem odzyskują pewność siebie w działaniach grupowych jak i indywidualnych. Chłopcy wygrywali dużo pojedynków 1 na 1 w ataku i w obronie. Mocnym punktem w tym meczu była nasza gra w obronie, bardzo dobrze rozbijaliśmy ataki oraz kontry drużyny z Kałuszyna czego efektem był brak straconej bramki w tym meczu.

 

II liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski, Paweł Dobrowolski)

Pogoń II Siedlce – pauza

 

I liga okręgowa U-9 (trenerzy Adrian Świderski, Krystian Zbieć)

Pogoń Siedlce – pauza

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Adrian Świderski, Krystian Zbieć)

Turniej: Pogoń II Siedlce, APN Mińsk Mazowiecki, Champions II Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec

 

Liga okręgowa U-8 (trenerzy Damian Soszyński, Aleksandra Zając)

Turniej: Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce, Masovia Siedlce, Olimp Stok Lacki

Opinia trenera: Po raz kolejny nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony, jeśli chodzi o aspekty techniczne i pojedynki 1 na 1, co na tym etapie szkolenia jest dla nas najważniejsze. Obie drużyny zostawiły na boisku dużo zdrowia, walcząc o każdą piłkę. Kilka błędów indywidualnych sprawiło, że zbyt łatwo traciliśmy bramki. Każdy z zawodników otrzymał tyle same minut na boisku, wielu chłopców z rocznika 2014 wzięło udział w takich zawodach po raz pierwszy. Na zakończenie turnieju jeden z rodziców ufundował dla wszystkich zawodników czekoladowe wafelki, za co serdecznie dziękujemy. Turniej po raz kolejny odbył się w przyjaznej atmosferze zgodnej z zasadami fair play. 

 

Liga okręgowa U-8 (trener Przemysław Rodak)

Turniej: Pogoń III Siedlce, Pogoń IV Siedlce, SEMP Pogoń Siedlce, Wektra Zbuczyn