W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

MKS Piaseczno – Pogoń Siedlce 0:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

MOSiR Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 1:2 (1:1)

Bramki: Bartosz Sekular 6 – Adrian Wrzosek 27, Oliwier Kryszczuk 76

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Wisła Płock – Pogoń Siedlce 5:2 (2:1)

Bramki: Bartłomiej Luśniewski 12, Filip Pełka 26, Rafał Rajkowski 45, Jakub Serwach 56, Mateusz Grzybowski 72 – Michał Deniszewski 11, Konrad Bednarczyk 78

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń III Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela, 

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela