W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Wektra Zbuczyn – Pogoń Siedlce 0:5 (0:3)

Bramki: Mateusz Mędza 30, 32, Adam Lewkowski 35, Szymon Mucha 50, Konrad Łęczycki 82

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Drukarz Warszawa 2:2 (2:1)

Bramki: Oliwier Kryszczuk 18, 30 – Hubert Suska 27, Kamil Kołecki 46

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Junior Radom 8:2 (1:1)

Bramki: Alan Rybak 34, 49, 67, Michał Deniszewski 52, Bartosz Kaliniak 64, Szymon Kwaśniewski 74, Mateusz Pszczel 76, 78 – Dawid Konopka 39, 44

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Czarni Węgrów – Pogoń II Siedlce 0:1 (0:1)

Bramka: Bartosz Kryński 32

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Wicher Sadowne – Pogoń Siedlce 1:5 (1:1)

Bramki: Dawid Kalata 27 – Eryk Płudowski 14, Dominik Klewek 37, Kamil Krasuski 51, Patryk Soczewka 54, Alan Sulej 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj)

Olimp Stok Lacki – Pogoń II Siedlce 0:2 (0:0)

Bramki: Mikołaj Chomiczewski 32, 41

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 1:1 (1:0)

Bramki: Tomasz Lemka 30 – Jakub Kublik 53

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Błękitni Stoczek – Pogoń II Siedlce 2:2 (2:0)

Bramki: Wojciech Rusiniak 21, Wojciech Oniśk 25 – Oliwier Klewek 44, Krystian Jankowski 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń III Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Tomasz Zieliński)

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 4:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Activum Sports Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 5:10 (4:1)

Bramki: Filip Fatyga 5, 6, 12, 24, 50 – Kacper Giernicki 21, 40, Kamil Pałka 34, 56, Krzysztof Dziewulak 43, 49, Szymon Borychowski 46, 52, Alan Krupa 54, 59

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 7:0 (3:0)

Bramki: Filip Strzyżewski 5, 26, Antoni Żak 17, 39, 46, Szymon Borychowski 51, Maksymilian Artych 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Szóstka Mińsk Mazowiecki 6:3

Płomień Dębe Wielkie – Pogoń Siedlce 5:8

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce 2:6 (1:3)

Bramki: Aleksander Szcześniak 30, Aleksander Krupski 41 – Mateusz Kamiński 5, 8, 20, 35, Kamil Karpowicz 46, Wiktor Rosa 59

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela, 

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela