W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Żyrardowianka Żyrardów – Pogoń Siedlce 1:6 (0:5)

Bramki: Juliusz Olech 80 – Gabriel Konopka 4, Cezary Bujalski 18, Michał Ambroziak 22, 29, Jakub Rzewuski 42, Jakub Woźniak 48

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Sęp Żelechów 3:0 (0:0)

Bramki: Piotr Bruśniak 51, Marcel Kołodziejczuk 64, Mateusz Kowalczyk 80

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Wisła Płock 1:2 (1:2)

Bramki: Oliwier Kryszczuk 21 – Bartłomiej Grzegórski 25, Igor Strzeszewski 38

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń II Siedlce 3:2 (2:1)

Bramki: Rafał Filipek 20, Kacper Retko 21, Paweł Rytel-Kuc 67 – Wojciech Kisieliński 8, Bartosz Kopyść 74

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Varsovia Warszawa – Pogoń Siedlce 2:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Pogoń II Siedlce – Watra Mrozy 7:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Kosovia Kosów Lacki 4:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 2:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Płomień Dębe Wielkie – Pogoń Siedlce 5:2 (3:1)

Bramki: Kacper Jackiewicz 5, Wojciech Wieczorek 10, Kajetan Wojnar 14, Kacper Lesiński 38, Eryk Kulma 55 – Nikodem Marczuk 20, Krystian Wojtczuk 58

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń III Siedlce – Watra Mrozy 0:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 3:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – Dąbrówka Mińsk Mazowiecki 7:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela, 

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

APN II Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce

Victoria Kałuszyn – Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela