W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – Znicz II Pruszków 5:2 (1:1)

Bramki: Kacper Skwierczyński 26, 55, Michał Ambroziak 64, Przemysław Sopiński 65, 77 – Szymon Woźniak 21, Gegi Kurtanidze 67

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

KS Łosice – Pogoń Siedlce 0:5 (0:1)

Bramki: Szymon Mucha 15, Gabriel Orzełowski 59, Seweryn Czajka 63, Marcel Kołodziejczuk 83, Mateusz Mędza 89

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce 3:2 (1:1)

Bramki: Jan Kalbarczyk 2, Maksymilian Brejnak 65, Kacper Czapla 71 – Alan Warduliński 40, Oliwier Kryszczuk 66

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń II Siedlce – Rywal Ruchna 3:2 (3:0)

Bramki: Kacper Mitrzak 2, Wojciech Kisieliński 15, Mikołaj Lipiński 16 – Bartosz Solka 65, Szymon Banaszek 80

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – FFA Warszawa 3:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Pszczel 13, Alan Rybak 41, 79

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce 2:11

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec 11:0 (3:0)

Bramki: Jakub Kosyl 7, Patryk Soczewka 11, Kamil Krasuski 27, Dominik Klewek 31, 32, 43, Bartosz Borkowski 34, 36, Jakub Gębicki 42, Piotr Wołosiewicz 49, Alan Sulej 51

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – Promnik Gończyce 0:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

ULKS Starawieś – Pogoń II Siedlce 3:3 (0:1)

Bramki: Bartosz Kruszewski 36, 51, Borys Kałuski 54 – Oliwier Klewek 23, Adam Szczepanik 50, Dawid Krasuski 53

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Jutrzenka Cegłów – Pogoń III Siedlce 5:2 (4:0)

Bramki: Igor Malinowski 8, Mateusz Pachnik 10, 14, Szymon Gruba 29, Kajetan Krasuski 48 – Aleks Kobyliński 34, Arkadiusz Gałecki 57

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Tomasz Zieliński)

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 14:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

APN II Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 3:12 (1:4)

Bramki: Jakub Konowrocki 28, Igor Piątkowski 50, Tomasz Rosa 58 – Filip Strzyżewski 10, Szymon Wrzosek 16, 18, 24, 33, 37, Krzysztof Dziewulak 31, 44, 52, Szymon Borychowski 39, 60, Borys Pazdyka 59

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki 10:6

Hutnik Huta Czechy – Pogoń Siedlce 3:11 (2:6)

Bramki: Krzysztof Domarecki 8, 12, 52 – Kacper Giernicki 7, 11, 14, 15, Kamil Pałka 21, 23, 43, 58, Jakub Świnarski 33, 35, Alan Krupa 38

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – KS Łosice 10:7 (4:4)

Bramki: Mateusz Kamiński 2, 48, Kamil Karpowicz 3, 4, 14, 33, Jakub Radziwonka 34, 59, 60+1, Jakub Krasuski 38 – Mikołaj Flis 8, 20, 24, 55, Kacper Klimiuk 28, Maciej Szaniawski 57, Michał Karwowski 59 (s)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela, 

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela