W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Wicher Sadowne 3:0 (wo) – goście nie dojechali

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Varsovia Warszawa 1:2 (1:2)

Bramki: Oliwier Kryszczuk 16 – Marcel Kowalewski 15, Oskar Szczepański 24

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Jabłonianka Jabłonna Lacka – Pogoń II Siedlce 0:3 (wo) – gospodarze zrezygnowali z gry

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Legia Warszawa 1:8

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Pogoń II Siedlce – Wicher Sadowne 3:0 (wo) – goście nie dojechali

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń II Siedlce – Activum Sports Mińsk Mazowiecki 10:1  (7:0)

Bramki: Mateusz Patleta 3, Mikołaj Chomiczewski 6, Olivier Olszewski 10, 24, 25, 28, Marcel Gawel 22, Maciej Chromiński 33, Maciej Wawryniuk 40, 57 – Marcin Bartnicki 39

Wilga Miastków Kościelny – Pogoń II Siedlce 0:4 (0:1)

Bramki: Mikołaj Chomiczewski 14, Ignacy Brochocki 40, Kacper Pluciak 47, Eryk Łęczycki 53

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Champions Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 2:3 (2:1)

Bramki: Maksymiljan Brodacki 19, Szymon Kopiel 22 – Józef Jastrzębski 4, 40, Nikodem Marczuk 32

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – Dwie Jedynki II Mińsk Mazowiecki 4:0 (0:0)

Bramki: Józef Chibowski 32, 39, 45, Oliwier Klewek 42

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń III Siedlce – Hutnik Huta Czechy 3:0 (wo) – goście nie dojechali

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – Błękitni Stoczek 14:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Pogoń II Siedlce – Naprzód II Skórzec 10:2 (6:1)

Bramki: Kacper Giernicki 3, 22, 26, 49, 53, Jakub Świnarski 9, Kamil Pałka 16, Vincent Kowalik 29, Szymon Wrzosek 47, Krzyztof Dziewulak 58 – Igor Prachnio 18, Jakub Świnarski 51 (s)

Pogoń II Siedlce – Victoria Kałuszyn 11:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Champions Mińsk Mazowiecki 9:5 (2:3)

Bramki: Oliwier Madej 17, Borys Pazdyka 23, 50, Szymon Wrzosek 31, 37, 47, Krzysztof Dziewulak 33, 53, Filip Strzyżewski 55 – Kacper Chomko vel Chomicki 9, Dawid Tomaszewski 27, 30, Hubert Ołdak 44, 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Olimp Stok Lacki – Pogoń II Siedlce 9:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela, 

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 3:0

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 5:1

Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 0:0

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 0:4

Naprzód Skórzec – Pogoń Siedlce 2:0

Wektra Zbuczyn – Pogoń Siedlce 1:1

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce 2:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela