W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Unia Warszawa – Pogoń Siedlce 2:1 (1:0)

Bramki: Mateusz Klimkiewicz 28, Damian Kuligowski 49 – Kacper Skwierczyński 79

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 3:0 (1:0)

Bramki: Marcel Kołodziejczuk 16, 58, Adam Lewkowski 87

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Radomiak Radom – Pogoń Siedlce 2:0 (1:0)

Bramki: Nicolas Dohojda 6, Miłosz Żurawski 42

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Escola Varsovia Warszawa 0:7 (0:2)

Bramki: Mateusz Paszkiel 10, 55, 66, 70, Filip Świerlikowski 34, 73, Krzysztof Szabłowski 60

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Pogoń II Siedlce – Hutnik Huta Czechy 10:1 (6:0)

Bramki: Michał Łaszuk 12, 46, Olaf Serżysko 14, Bartosz Kaliniak 16, 27, 57, Jakub Jaśkiewicz 19, 24, Konrad Bednarczyk 53, Michał Wasilewski 58 – Marcin Rżysko 70

Dąbrówka Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 0:8 (0:4)

Bramki: Konrad Bednarczyk 9, 57, 78, Bartosz Kaliniak 20, 29, 35, Dawid Świnarski 43, 58

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Victoria Kałuszyn 11:0 (6:0)

Bramki: Dominik Całka 6, Jakub Gębicki 8, Eryk Płudowski 15, 46, 58, Alan Sulej 22, 33, Patryk Soczewka 25, 29, Jakub Kosyl 41, Bartosz Borkowski 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj)

Iskra Kotuń – Pogoń II Siedlce 1:4 (1:3)

Bramki: Aleksy Domański 2 – Ignacy Brochocki 1, Kuba Księżopolski 25m Maciej Wawryniuk 29, Marcel Gawel 32

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 1:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

GUKS Korytnica – Pogoń II Siedlce 1:1 (0:0)

Bramki: Igor Tarapata 55 – Dawid Krasuski 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń III Siedlce – Sęp Żelechów 5:0 (3:0)

Bramki: Cezary Marchel 10, 20, Arkadiusz Gałecki 22, 59, Bartosz Ryszkowski 42

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 2:9

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 8:5 (4:2)

Bramki: Jakub Ignaciuk 11, 56, Michał Kalata 12, Kacper Plichta 26, 59, Aleksander Kozak 29, 48, 52 – Arkadiusz Gałecki 5, 14, 34, 43, 50

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Pogoń II Siedlce – Activum Sports Mińsk Mazowiecki 11:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 6:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela, 

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki 0:0

Pogoń Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki 3:1

Pogoń Siedlce – Victoria Kałuszyn 4:0

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 0:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela