W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – Broń Radom 0:4 (0:2)

Bramki: Mateusz Michalak 30 (s), Bartłomiej Chełmiński 45, Piotr Neska 48, Dawid Drachal 75

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo 1:3 (1:1)

Bramki: Bartosz Mierzejewski 33 – Kamil Ausfeld 17, 48, 77

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 6:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Narew Ostrołęka 4:0 (0:0)

Bramki: Dawid Jastrzębski 46, Mateusz Pszczel 54, 57, Alan Rybak 79

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

LKS Ostrówek – Pogoń II Siedlce 0:9 (0:3)

Bramki: Konrad Bednarczyk 15, 28, 62, Olaf Serżysko 33, 66, Bartosz Kaliniak 48, 73, Michał Łaszuk 55, Jan Wierzejski 65

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Wicher Sadowne 4:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 0:2 (0:2)

Bramki: Kacper Kozak 10, Szymon Myrcha 16

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 2:0 (2:0)

Bramki: Tomasz Wójcik 13, Igor Przyborowski 21

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – Błękitni Stoczek 1:0 (1:0)

Bramka: Jarosław Chomka 24

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń III Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Tomasz Zieliński)

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce 1:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce 3:8

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Szóstka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 4:9

Pogoń Siedlce – Płomień Dębe Wielkie 9:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 13:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela, 

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela