W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – MKS Piaseczno 2:3 (1:2)

Bramki: Michał Ambroziak 17, Bartosz Wróblewski 90+2 – Adrian Dobies 6, Jakub Soboń 20, Jakub Grzebieliszewski 55 (s)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Sęp Żelechów – Pogoń Siedlce 1:2 (1:0)

Bramki: Sebastian Wdowiak 7 – Marcel Kołodziejczuk 49, Piotr Bruśniak 90+2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – MOSiR Mińsk Mazowiecki 0:2 (0:1)

Bramki: Jan Proczek 25, Mateusz Grajda 50

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 0:3 (0:0)

Bramki: Kacper Retko 63, 70, Łukasz Ignaciuk 66

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Junior Radom – Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)

Bramki: Aleksander Potocki 70

Pogoń Siedlce – Wisła Płock 1:2 (0:0)

Bramki: Michał Deniszewski 68 – Piotr Chojnacki 72, Adam Cytacki 77

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Watra Mrozy – Pogoń II Siedlce 2:5

Pogoń II Siedlce – Czarni Węgrów 1:1 (1:0)

Bramki: Jakub Jaśkiewicz 23 – Kacper Popowski 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Kosovia Kosów Lacki – Pogoń Siedlce 0:4 (0:0)

Bramki: Dawid Saczuk 35 (s), Dominik Klewek 42, Eryk Płudowski 43, 50

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj)

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 1:1 (0:1)

Bramki: Nikolas Świderski 59 – Mateusz Patoleta 11

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Promnik Gończyce – Pogoń Siedlce ?:?

Pogoń Siedlce – Płomień Dębe Wielkie 5:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Watra Mrozy – Pogoń III Siedlce 3:0 (2:0)

Bramki: Jan Witon 15, Jakub Tkaczyk 21, Kamil Rzyszkowicz 57

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Hutnik Huta Czechy 6:2 (3:0)

Bramki: Maciej Zdanowski 11, 32, Borys Pazdyka 18, 24, Krzysztof Dziewulak 36, Kamil Pałka 40 – Ernest Skibiński 37, Marcel Paprocki 45

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Dąbrówka Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 6:6 (4:4)

Bramki: Michał Stosio 6, 16, 19, Filip Adamczyk 20, Krzysztof Szczepaniuk 52, 55 – Wiktor Rosa 10, Jakub Radziwonka 13, 39, Kamil Karpowicz 15, Mateusz Kamiński 21, 60

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela, 

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce

Piątka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce

Victoria Kałuszyn – Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela