W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – KS Łosice 3:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Drukarz Warszawa – Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)

Bramka: Maciej Kuć 76

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Rywal Ruchna – Pogoń II Siedlce 0:3 (0:2)

Bramki: Filip Grochala 10, Kacper Sidorczuk 33, Dominik Kornacki 80

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 13:2 (5:0)

Bramki: Błażej Pawlak 10, Bartosz Kaliniak 20, 39, 46, 74, Jan Wierzejski 34, Konrad Bednarczyk 35, 57, Michał Łaszuk 51, 77, 80+1, Olaf Serżysko 54, Jakub Skorupka 61 – Rafał Jasiński 65, Adrian Zbucki 70

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Victoria Kałuszyn – Pogoń Siedlce 0:12 (0:8)

Bramki: Eryk Płudowski 5, 6, 10, 12, 37, Kamil Krasuski 14, Dominik Klewek 19, Jakub Wolgiemut 24, Konrad Bednarczyk 28, 48, Alan Sulej 46, Filip Dąbrowski 49

Naprzód Skórzec – Pogoń Siedlce 0:19

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń II Siedlce – Iskra Kotuń 7:0 (4:0)

Bramki: Ignacy Brochocki 3, Przemysław Droń 15, Alan Sulej 19, 41, 53, Mateusz Patoleta 26, Bartosz Soszyński 45

Pogoń II Siedlce – Wilga Miastków Kościelny 1:0 (0:0)

Bramka: Mikołaj Gaszewski 49

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 5:0 (3:0)

Bramki: Michał Zbrzeźniak 2, Bartłomiej Czarnocki 10, 40, Adam Pluciak 21, Gabriel Odrobiński 37

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – ULKS Starawieś 3:2 (1:1)

Bramki: Józef Jastrzębski 22, Krystian Jankowski 55, Jakub Kordys 60 – Bartosz Kruszewski 5, 45

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń III Siedlce – Jutrzenka Cegłów 1:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 3:10 (3:3)

Bramki: Arkadiusz Gałecki 14, 18, 20 – Adam Klementowicz 5, 8, Kacper Dziewulski 10, 59, Olaf Zybertowicz 42, Gabriel Mędza 47, 58, Szymon Waldziński 49, Krzysztof Saczewski 54, 55

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Victoria Kałuszyn – Pogoń II Siedlce 2:9 (1:1)

Bramki: Przemysław Uchmański 9, 33 – Krzysztof Dziewulak 18, 48, Kacper Giernicki 31, 44, 49, 53, Szymon Kozak 37, Maciej Zdanowski 52, Vincent Kowalik 59

Pogoń II Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki 15:2 (9:0)

Bramki: Kacper Giernicki 3, 9, 16, 26, 47, 48, 55, Jakub Świnarski 10, 29, Antoni Żak 11, 28, Kamil Pałka 17, Alan Krupa 39, Maciej Zdanowski 40, Filip Strzyżewski 58 – Jakub Konowrocki 48, Aleksander Możdżonek 52

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

KS Łosice – Pogoń II Siedlce 2:3 (1:2)

Bramki: Robert Demianiuk 21, Mikołaj Flis 43 – Mateusz Kamiński 18, Michał Karwowski 29, Ignacy Terlikowski 44

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce

Piątka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce

Victoria Kałuszyn – Pogoń Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela