W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-17 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Znicz II Pruszków – Pogoń Siedlce 1:3 (1:1)

Bramki: Wiktor Bućko 11 – Kacper Skwierczyński 37, Dawid Czorniej 62, 85

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 2:1 (2:0)

Bramki: Jakub Kozaczuk 26, Bartosz Piwowar 42 – Mateusz Mędza 52

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Varsovia Warszawa – Pogoń Siedlce 3:2 (1:0)

Bramki: Oskar Szczepański 12, Patryk Łubiński 48, Mikołaj Zając 73 – Kacper Strzyżewski 50, 77

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 2:4 (1:1)

Bramki: Damian Pytlarczyk 18 (s), Kuba Gawinkowski 68 – Mikołaj Romankiewicz 6, Szymon Jannasz 41, Kacper Gala 51, Jakub Bogucki 63

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-15 (trener Dariusz Blacha)

Iskra Kotuń – Pogoń II Siedlce 0:22 (0:10)

Bramki: Wojciech Kisieliński 1, Jakub Kapitan 2, 10, 75, 76, Maciej Skolimowski 4, 22, 42, Paweł Szeląg 12, 25, 48, 53, 65, Hubert Wrzosek 16, Hubert Wrzosek 41, 59, 61, Dominik Kornacki 55, Kacper Mitrzak 58, Bartosz Mlonek 70, 71, Tomasz Borkowski 78

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Legia Warszawa – Pogoń Siedlce 3:0 (0:0)

Bramki: Roman Żuk 61, Piotr Żołyński 71, Jakub Żewłakow 79

FFA Warszawa – Pogoń Siedlce 4:4 (2:2)

Bramki: Jan Faberski 30, 62, 74, Kacper Zagoździński 36 – Alan Rybak 26, Dawid Jastrzębski 42, Igor Sawicki 49, Mateusz Pszczel 52

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Hutnik Huta Czechy – Pogoń II Siedlce 2:5 (2:1)

Bramki: Bartosz Michalczyk 6, Kacper Winiarek 10 – Michał Łaszuk 38, Eryk Płudowski 54, 60, 72, Olaf Serżysko 78

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trenerzy Dariusz Kąkol i Damian Soszyński)

Activum Sports Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 1:4 (1:3)

Bramki: Piotr Wołosiewicz 23 (s) – Dawid Muzyka 12 (s), Kuba Księżopolski 16, Mateusz Patoleta 26, Julian Kalinowski 49 (s)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trenerzy Dariusz Kąkol i Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – Iskra Kotuń 15:0 (5:0)

Bramki: Eryk Płudowski 11, 13, 20, 43, 55, Dominik Klewek 21, 33, 45, 59, Jakub Woźniak 22, Jakub Kosyl 41, Patryk Soczewka 48, 54, Bartosz Borkowski 52, Filip Dąbrowski 57

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Tomasz Zieliński)

Sęp Żelechów – Pogoń III Siedlce 1:2 (1:1)

Bramki: Gabriel Głębicki 23 – Arkadiusz Gałecki 3, 50

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela