W ostatnim tygodniu nasze drużyny rozegrały ostatnie w tym sezonie mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Baraż:

Pogoń Siedlce – MOSiR Mińsk Mazowiecki 5:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Finał:

Pogoń Siedlce – KS Łosice 6:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Finał:

Pogoń Siedlce – Promyk Sobolew 6:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Finał:

Piątka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 4:5

Pogoń Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki 9:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Dariusz Kąkol i Damian Soszyński)

Pogoń IV Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

 

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń III Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela