W ostatnich dwóch tygodniach nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Unia Warszawa 1:1

Znicz II Pruszków – Pogoń Siedlce 5:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Baraż:

MOSiR Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – SPF Sabio 3:2

SEMP Ursynów – Pogoń Siedlce 4:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – MKS Polonia Warszawa 0:2

Wisła Płock – Pogoń Siedlce 3:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – Orlik-14 Radom 2:1

Jastrząb Głowaczów – Pogoń Siedlce 2:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Promnik Gończyce – Pogoń Siedlce 0:2

Finał:

KS Łosice – Pogoń Siedlce 0:7

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 4:1

Tajfun Jartypory – Pogoń Siedlce 0:11

Finał:

Promyk Sobolew – Pogoń Siedlce 1:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

APN Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 8:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – Dąbrówka Mińsk Mazowiecki 8:3

Promnik Gończyce – Pogoń Siedlce 9:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – Tęcza Stanisławów 13:1

Płomień Dębe Wielkie – Pogoń II Siedlce 13:7

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 5:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń II Siedlce 15:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Czarni II Węgrów – Pogoń Siedlce 0:13

Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 5:3

 

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 8:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

KS Łosice – Pogoń III Siedlce 2:2

Pogoń III Siedlce – Olimp Stok Lacki ?:?

Pogoń III Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce ?:?

Wektra Zbuczyn – Pogoń III Siedlce ?:?

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Dariusz Kąkol i Damian Soszyński)

Jutrzenka Cegłów – Pogoń IV Siedlce 0:0

Pogoń IV Siedlce – Naprzód Skórzec ?:?

Watra Mrozy – Pogoń IV Siedlce ?:?

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 6:4

Pogoń Siedlce – Wilga Miastków Kościelny 8:0

Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 2:5

Naprzód Skórzec – Pogoń Siedlce 4:2

Wilga Miastków Kościelny – Pogoń II Siedlce 0:2

Baraż:

Szóstka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 8:3

Victoria Kałuszyn – Pogoń Siedlce 0:3 (wo)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Masovia Siedlce – Pogoń III Siedlce 6:2

Pogoń III Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 1:5

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń III Siedlce 3:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela