W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec 3:0 (wo)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Ursus Warszawa – Pogoń Siedlce 4:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Legia Warszawa – Pogoń Siedlce 2:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

LKS Chlebnia – Pogoń II Siedlce 1:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Dąbrówka Mińsk Mazowiecki 12:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Wicher Sadowne 2:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń II Siedlce – Orzeł Unin 4:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – Watra Mrozy 6:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 11:8

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – Wicher Sadowne 24:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – Szóstka Mińsk Mazowiecki 1:15

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Dariusz Kąkol i Damian Soszyński)

Pogoń IV Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń III Siedlce – Masovia Siedlce 0:7

Pogoń III Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 1:4

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń III Siedlce 1:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela