W najbliższy weekend zespoły młodzieżowe Pogoni rozegrają kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga Wojewódzka – Junior Starszy A1, Rocznik 2000/2001 (D. Baj)

POGOŃ Siedlce – LEGIONOVIA Legionowo 26.05.2019 r. (niedziela), godz. 13.15

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

 

Liga Okręgowa – Junior Młodszy B2, Rocznik 2003 (P. Grzebieliszewski)

WICHER Sadowne – POGOŃ Siedlce 26.05.2019 r. (niedziela), godz. 11.00

 

I Liga Wojewódzka – Trampkarz C1, Rocznik 2004 (P. Trojecki)

POGOŃ Siedlce – KRASKA Jasieniec 27.05.2019 r. (piątek), godz. 17.30

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

 

Ekstraliga wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (D. Blacha)

POGOŃ Siedlce – DRUKARZ Warszawa 25.05.2019 r. (sobota), godz. 11.30

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

 

I Liga Wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (J. Półtorak)

POGOŃ II Siedlce – URSUS Warszawa 26.05.2019 r. (niedziela), godz. 11.00

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D1 (gr. 1), Rocznik 2006 (J. Półtorak)

POGOŃ Siedlce – MOSIR Mińsk Mazowiecki 25.05.2019 r. (sobota), godz. 10.00

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 1), Rocznik 2007 (D. Soszyński)

MASOVIA Siedlce – POGOŃ Siedlce 25.05.2019 r. (sobota), godz. 11.00

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 2), Rocznik 2007 (D. Kąkol)

PROMYK Sobolew – POGOŃ Siedlce 25.05.2019 r. (sobota), godz. 15.00

 

I Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

DWIE JEDYNKI Mińsk Mazowiecki – POGOŃ Siedlce 25.05.2019 r. (sobota), godz. 12.30

 

II Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

DEZERTER Siedlce – POGOŃ II Siedlce 25.05.2019 r. (sobota), godz. 17.00

 

I Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 2), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

APN Mińsk Mazowiecki – POGOŃ Siedlce 25.05.2019 r. (sobota), godz. 12.00

 

II Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 1), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

LKS Ostrówek – POGOŃ II Siedlce 23.05.2019 r. (czwartek), godz. 19.00

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 1), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ Siedlce – KOSOVIA Kosów Lacki

Orlik Dziewiątka, ul. Graniczna 1

25.05.2019 r. (sobota), godz. 10.15

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2011 (K. Wolski)

 HUTNIK Huta Czechy – POGOŃ II Siedlce 26.05.2019 r. (niedziela), godz. 12.00

 

II Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ III Siedlce
Gospodarz:  MKP Pogoń III Siedlce
25.05.2019 r. (sobota), godz. 12.00

Orlik Dziewiątka, ul. Graniczna 1

 

II Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 3), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ IV Siedlce

Gospodarz:  MKP Pogoń IV Siedlce

26.05.2019 r. (niedziela), godz. 12.00

Orlik Dziewiątka, ul. Graniczna 1

 

Liga Okręgowa – Żak F2 (gr. 5), Rocznik 2011 (K. Wolski)

POGOŃ Siedlce, POGOŃ II Siedlce
Gospodarz:  MKP Pogoń II Siedlce
25.05.2019 r. (sobota), godz. 15.00

Orlik Samochodówka, ul. Popiełuszki 8

 

Liga Okręgowa – Żak F2 (gr. 1), Rocznik 2012 (D. Baj)

POGOŃ III Siedlce PAUZA