W najbliższy weekend zespoły młodzieżowe Pogoni rozegrają kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga Wojewódzka – Junior Starszy A1, Rocznik 2000/2001 (D. Baj)

URSUS Warszawa – POGOŃ Siedlce 17.05.2019 r. (piątek), godz. 15.30

 

Liga Okręgowa – Junior Młodszy B2, Rocznik 2003 (P. Grzebieliszewski)

POGOŃ Siedlce – MKS Małkinia 19.05.2019 r. (niedziela), godz. 16.00

Boisko nr 3, ul. Jana Pawła II 6

 

I Liga Wojewódzka – Trampkarz C1, Rocznik 2004 (P. Trojecki)

POGOŃ Siedlce – UNIA Warszawa 19.05.2019 r. (niedziela), godz. 11.30

Stadion ARMS, ul. Prusa 6

 

Ekstraliga wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (D. Blacha)

POGOŃ Siedlce – RADOMIAK Radom

Boisko nr 3, ul. Jana Pawła II 6

15.05.2019 r. (środa), godz. 16.00
POGOŃ Siedlce – VARSOVIA Warszawa

Boisko nr 3, ul. Jana Pawła II 6

18.05.2019 r. (sobota), godz. 11.30

 

I Liga Wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (J. Półtorak)

POGOŃ II Siedlce – MOSIR Mińsk Mazowiecki 18.05.2019 r. (sobota), godz. 17.00

Boisko nr 3, ul. Jana Pawła II 6

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D1 (gr. 1), Rocznik 2006 (J. Półtorak)

SEMP POGOŃ Siedlce – POGOŃ Siedlce 20.05.2019 r. (poniedz.), godz. 17.30

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 1), Rocznik 2007 (D. Soszyński)

POGOŃ Siedlce – AP Sokołów Podlaski 17.05.2019 r. (piątek), godz. 17.00

Boisko nr 3, ul. Jana Pawła II 6

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 2), Rocznik 2007 (D. Kąkol)

POGOŃ II Siedlce PAUZA

 

I Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

POGOŃ Siedlce PAUZA

 

II Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

POGOŃ II Siedlce PAUZA

 

I Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 2), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

DWIE JEDYNKI Mińsk Mazowiecki – POGOŃ Siedlce 15.05.2019 r. (środa), godz. 18.00
POGOŃ Siedlce – ZRYW Sobolew

Orlik Samochodówka, ul. Popiełuszki 8

18.05.2019 r. (sobota), godz. 11.45

 

II Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 1), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

POGOŃ II Siedlce PAUZA

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 1), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

MASOVIA Siedlce – POGOŃ Siedlce 18.05.2019 r. (sobota), godz. 9.00

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2011 (K. Wolski)

 POGOŃ II Siedlce – APN Mińsk Mazowiecki 18.05.2019 r. (sobota), godz. 14.00

Orlik Samochodówka, ul. Popiełuszki 8

 

II Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ III Siedlce PAUZA

 

II Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 3), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ IV Siedlce PAUZA

 

Liga Okręgowa – Żak F2 (gr. 5), Rocznik 2011 (K. Wolski)

POGOŃ Siedlce, POGOŃ II Siedlce PAUZA

 

Liga Okręgowa – Żak F2 (gr. 1), Rocznik 2012 (D. Baj)

POGOŃ III Siedlce PAUZA