W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – MKS Polonia Warszawa 0:1

Pogoń Siedlce – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:0 (wo)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Miedzanka Miedzna – Pogoń Siedlce 0:16

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – Radomiak Radom 3:0

Start Otwock – Pogoń Siedlce 4:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce 0:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – STF Champion 1:1

SEMP Ursynów – Pogoń Siedlce 2:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Sęp Żelechów 10:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 3:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń II Siedlce – APN Mińsk Mazowiecki 3:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Watra Mrozy – Pogoń Siedlce 6:13

Pogoń Siedlce – Promnik Gończyce 2:3

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 3:11

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki 5:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 1:7

APN II Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 1:25

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – Nojszewianka Dobre 3:0 (wo)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Czarni Węgrów – Pogoń Siedlce 2:7

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 2:11

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 3:9

Pogoń II Siedlce – Piątka Mińsk Mazowiecki 2:9

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – KS Łosice 1:2

Pogoń III Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 0:5

Pogoń III Siedlce – Wektra Zbuczyn 4:0

Olimp Stok Lacki – Pogoń III Siedlce 3:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Dariusz Kąkol i Damian Soszyński)

Pogoń IV Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń III Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela