W najbliższy weekend zespoły młodzieżowe Pogoni rozegrają kolejne mecze ligowe.

 

Ekstraliga Wojewódzka – Junior Starszy A1, Rocznik 2000/2001 (D. Baj)

POGOŃ Siedlce – MKS POLONIA Warszawa

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

08.05.2019 r. (środa), godz. 19.00
POGOŃ Siedlce – POGOŃ Grodzisk Mazowiecki

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

12.05.2019 r. (niedziela), godz. 15.00

 

Liga Okręgowa – Junior Młodszy B2, Rocznik 2003 (P. Grzebieliszewski)

MIEDZANKA Miedzna – POGOŃ Siedlce 11.05.2019 r. (sobota), godz. 11.00

 

I Liga Wojewódzka – Trampkarz C1, Rocznik 2004 (P. Trojecki)

POGOŃ Siedlce – RADOMIAK Radom

Stadion ARMS, ul. Prusa 6

08.05.2019 r. (środa), godz. 17.30
START Otwock – POGOŃ Siedlce 11.05.2019 r. (sobota), godz. 11.00

 

Ekstraliga wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (D. Blacha)

ZNICZ Pruszków – POGOŃ Siedlce 12.05.2019 r. (niedziela), godz. 11.30

 

I Liga Wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (J. Półtorak)

POGOŃ II Siedlce – STF CHAMPION

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

08.05.2019 r. (środa), godz. 17.00
SEMP Ursynów – POGOŃ II Siedlce 12.05.2019 r. (niedziela), godz. 11.00

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D1 (gr. 1), Rocznik 2006 (J. Półtorak)

POGOŃ Siedlce – SĘP Żelechów

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

11.05.2019 r. (sobota), godz. 10.00

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 1), Rocznik 2007 (D. Soszyński)

POGOŃ Siedlce – SEMP POGOŃ Siedlce

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

12.05.2019 r. (niedziela), godz. 10.00

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 2), Rocznik 2007 (D. Kąkol)

GROM Trojanów – POGOŃ II Siedlce 11.05.2019 r. (sobota), godz. 11.00

 

I Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

POGOŃ Siedlce – PROMNIK Gończyce

Orlik Siódemka, ul. Starowiejska 23

08.05.2019 r. (środa), godz. 18.00
POGOŃ Siedlce – SEMP POGOŃ Siedlce

Orlik Siódemka, ul. Starowiejska 23

11.05.2019 r. (sobota), godz. 11.00

 

II Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

POGOŃ II Siedlce – PIĄTKA Mińsk Mazowiecki

Orlik Siódemka, ul. Starowiejska 23

10.05.2019 r. (piątek), godz. 18.00
POGOŃ II Siedlce – PŁOMIEŃ Dębe Wielkie

Orlik Siódemka, ul. Starowiejska 23

13.05.2019 r. (poniedz.), godz. 18.00

 

I Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 2), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

APN II Mińsk Mazowiecki – POGOŃ Siedlce 11.05.2019 r. (sobota), godz. 12.00

 

II Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 1), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

POGOŃ II Siedlce – NOJSZEWIANKA Dobre 11.05.2019 r. (sobota), godz. 11.45

Orlik Samochodówka, ul. Popiełuszki 8

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 1), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

AP Sokołów Podlaski – POGOŃ Siedlce 11.05.2019 r. (sobota), godz. 10.00

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2011 (K. Wolski)

 POGOŃ II Siedlce – SEMP POGOŃ Siedlce

Orlik Samochodówka, ul. Popiełuszki 8

09.05.2019 r. (czwartek), godz. 17.30
 POGOŃ II Siedlce – PIĄTKA Mińsk Mazowiecki

Orlik Samochodówka, ul. Popiełuszki 8

12.05.2019 r. (czwartek), godz. 12.00

 

II Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ III Siedlce

Gospodarz: OLIMP Stok Lacki

12.05.2019 r. (czwartek), godz. 14.00

 

II Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 3), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ IV Siedlce PAUZA

 

Liga Okręgowa – Żak F2 (gr. 5), Rocznik 2011 (K. Wolski)

POGOŃ Siedlce, POGOŃ II Siedlce PAUZA

 

Liga Okręgowa – Żak F2 (gr. 1), Rocznik 2012 (D. Baj)

POGOŃ III Siedlce PAUZA