W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Znicz II Pruszków 2:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – SEMP Ursynów 0:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Wisła Płock 1:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – Jastrząb Głowaczów 2:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Promnik Gończyce 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń II Siedlce – APN Mińsk Mazowiecki 3:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Watra Mrozy – Pogoń Siedlce 6:13

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 7:1

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 1:7

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Czarni Węgrów – Pogoń Siedlce 2:7

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Dariusz Kąkol i Damian Soszyński)

Pogoń IV Siedlce – Jutrzenka Cegłów ?:?

Pogoń IV Siedlce – Watra Mrozy ?:?

Naprzód Skórzec – Pogoń IV Siedlce ?:?

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec ?:?

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce ?:?

Pogoń II Siedlce – Wilga Miastków Kościelny ?:?

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce ?:?

Wilga Miastków Kościelny – Pogoń Siedlce ?:?

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń II Siedlce – Masovia Siedlce ?:?

Pogoń III Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce ?:?

SEMP Pogoń I Siedlce – Pogoń III Siedlce ?:?

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela