W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Unia Warszawa – Pogoń Siedlce 4:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Naprzód Skórzec – Pogoń Siedlce 0:10

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

SPF Sabio – Pogoń Siedlce 5:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

MKS Polonia Warszawa – Pogoń Siedlce 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Orlik-14 Radom – Pogoń II Siedlce 1:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Dąbrówka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 0:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Wicher Sadowne – Pogoń Siedlce 0:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń II Siedlce – Promyk Sobolew 1:3

Orzeł Unin – Pogoń II Siedlce 2:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Dąbrówka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 4:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Tęcza Stanisławów – Pogoń II Siedlce 0:15

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 1:7

Wicher Sadowne – Pogoń II Siedlce 1:14

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Czarni II Węgrów 15:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Szóstka Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 10:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – KS Łosice 2:0

Pogoń III Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 2:1

Pogoń III Siedlce – Wektra Zbuczyn 2:0

Olimp Stok Lacki – Pogoń III Siedlce 0:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Dariusz Kąkol i Damian Soszyński)

Pogoń IV Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Masovia Siedlce – Pogoń III Siedlce ?:?

Pogoń III Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce ?:?

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń III Siedlce ?:?

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela