W najbliższy weekend zespoły młodzieżowe Pogoni rozegrają kolejne mecze ligowe.

 

Ekstraliga Wojewódzka – Junior Starszy A1, Rocznik 2000/2001 (D. Baj)

UNIA Warszawa – POGOŃ Siedlce 28.04.2019 r. (niedziela), godz. 11.00
POGOŃ Siedlce – ZNICZ II Pruszków

Boisko nr 3, ul. Jana Pawła II 6

30.04.2019 r. (wtorek), godz. 19.00

 

Liga Okręgowa – Junior Młodszy B2, Rocznik 2003 (P. Grzebieliszewski)

NAPRZÓD Skórzec – POGOŃ Siedlce 28.04.2019 r. (niedziela), godz. 14.00

 

I Liga Wojewódzka – Trampkarz C1, Rocznik 2004 (P. Trojecki)

SPF SABIO – POGOŃ Siedlce 28.04.2019 r. (niedziela), godz. 13.00

 

Ekstraliga wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (D. Blacha)

MKS POLONIA Warszawa – POGOŃ Siedlce 27.04.2019 r. (sobota), godz. 12.00

 

I Liga Wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (J. Półtorak)

ORLIK-14 Radom – POGOŃ II Siedlce 27.04.2019 r. (sobota), godz. 14.30

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D1 (gr. 1), Rocznik 2006 (J. Półtorak)

DĄBRÓWKA Mińsk Mazowiecki – POGOŃ Siedlce 28.04.2019 r. (niedziela), godz. 12.00
POGOŃ Siedlce – PROMNIK Gończyce 30.04.2019 r. (wtorek), godz. 17.00

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 1), Rocznik 2007 (D. Soszyński)

WICHER Sadowne – POGOŃ Siedlce 26.04.2019 r. (piątek), godz. 17.30

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 2), Rocznik 2007 (D. Kąkol)

ORZEŁ Unin – POGOŃ II Siedlce 27.04.2019 r. (sobota), godz. 14.00

 

I Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

POGOŃ Siedlce PAUZA

 

II Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

POGOŃ II Siedlce PAUZA

 

I Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 2), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

POGOŃ Siedlce PAUZA

 

II Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 1), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

WICHER Sadowne – POGOŃ II Siedlce 28.04.2019 r. (niedziela), godz. 12.30

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 1), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ Siedlce – CZARNI II Węgrów 27.04.2019 r. (sobota), godz. 10.00

Orlik Dziewiątka, ul. Graniczna 1

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2011 (K. Wolski)

 SZÓSTKA Mińsk Mazowiecki – POGOŃ II Siedlce 27.04.2019 r. (sobota), godz. 11.30
 POGOŃ II Siedlce – SEMP POGOŃ Siedlce

Orlik Samochodówka, ul. Popiełuszki 8

30.04.2019 r. (wtorek), godz. 17.40

 

II Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ III Siedlce

Gospodarz: SEMP POGOŃ II Siedlce

27.04.2019 r. (sobota), godz. 14.00

 

II Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 3), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ IV Siedlce PAUZA

 

Liga Okręgowa – Żak F2 (gr. 5), Rocznik 2011 (K. Wolski)

POGOŃ Siedlce, POGOŃ II Siedlce PAUZA

 

Liga Okręgowa – Żak F2 (gr. 1), Rocznik 2012 (D. Baj)

POGOŃ III Siedlce

Gospodarz: SEMP POGOŃ II Siedlce

28.04.2019 r. (niedziela), godz. 12.00