W najbliższy weekend zespoły młodzieżowe Pogoni rozegrają kolejne mecze ligowe.

 

Ekstraliga Wojewódzka – Junior Starszy A1, Rocznik 2000/2001 (D. Baj)

POGOŃ Siedlce PAUZA

 

Liga Okręgowa – Junior Młodszy B2, Rocznik 2003 (P. Grzebieliszewski)

POGOŃ Siedlce – WICHER Sadowne 17.04.2019 r. (środa), godz. 17.30

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

 

 I Liga Wojewódzka – Trampkarz C1, Rocznik 2004 (P. Trojecki)

POGOŃ Siedlce – URSUS Warszawa 18.04.2019 r. (czwartek), godz. 17.30

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

 

Ekstraliga wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (D. Blacha)

POGOŃ Siedlce – LEGIA Warszawa 17.04.2019 r. (środa), godz. 16.00

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

 

 I Liga Wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (J. Półtorak)

POGOŃ II Siedlce – LKS Chlebnia 19.04.2019 r. (piątek), godz. 11.00

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D1 (gr. 1), Rocznik 2006 (J. Półtorak)

POGOŃ Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

15.04.2019 r. (powiedz.), godz. 17.30
MOSIR Mińsk Mazowiecki – POGOŃ Siedlce 18.04.2019 r. (czwartek), godz. 10.00

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 1), Rocznik 2007 (D. Soszyński)

AP Sokołów Podlaski – POGOŃ Siedlce 16.04.2019 r. (wtorek), godz. 17.30
POGOŃ Siedlce – MASOVIA Siedlce

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

18.04.2019 r. (czwartek), godz. 16.00

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 2), Rocznik 2007 (D. Kąkol)

POGOŃ II Siedlce PAUZA

 

I Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

POGOŃ Siedlce – DWIE JEDYNKI Mińsk Maz. 19.04.2019 r. (piątek), godz. 11.00

Orlik Siódemka, ul. Starowiejska 23

 

II Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

POGOŃ II Siedlce – DEZERTER Siedlce 20.04.2019 r. (sobota), godz. 13.00

Orlik Siódemka, ul. Starowiejska 23

 

I Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 2), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

POGOŃ Siedlce – APN Mińsk Mazowiecki 19.04.2019 r. (piątek), godz. 15.00

Orlik Samochodówka, ul. Popiełuszki 8

 

II Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 1), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

POGOŃ II Siedlce – LKS Ostrówek 19.04.2019 r. (piątek), godz. 13.15

Orlik Samochodówka, ul. Popiełuszki 8

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 1), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

KOSOVIA Kosów Lacki – POGOŃ Siedlce 19.04.2019 r. (piątek), godz. 13.00

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2011 (K. Wolski)

POGOŃ II Siedlce – HUTNIK Huta Czechy 18.04.2019 r. (czwartek), godz. 10.00

Orlik Samochodówka, ul. Popiełuszki 8

 

 II Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ III Siedlce PAUZA

 

II Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 3), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ IV Siedlce PAUZA

 

Liga Okręgowa – Żak F2 (gr. 5), Rocznik 2011 (K. Wolski)

POGOŃ Siedlce, POGOŃ II Siedlce PAUZA

 

Liga Okręgowa – Żak F2 (gr. 1), Rocznik 2012 (D. Baj)

POGOŃ III Siedlce PAUZA