W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Legionovia Legionowo – Pogoń Siedlce 1:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

MKS Małkinia – Pogoń Siedlce 2:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Kraska Jasieniec – Pogoń Siedlce 3:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Drukarz Warszawa – Pogoń Siedlce 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Ursus Warszawa – Pogoń II Siedlce 3:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 16 kwietnia

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 2:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Dąbrówka Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 24 kwietnia

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Zryw Sobolew – Pogoń Siedlce 2:13

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 19:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

APN Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 9:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – KS Łosice 1:0

Pogoń III Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 3:0

Olimp Stok Lacki – Pogoń III Siedlce 1:1

Wektra Zbuczyn – Pogoń III Siedlce 0:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Dariusz Kąkol i Damian Soszyński)

Jutrzenka Cegłów – Pogoń IV Siedlce ?:?

Pogoń IV Siedlce – Watra Mrozy ?:?

Naprzód Skórzec – Pogoń IV Siedlce ?:?

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 0:0

Pogoń II Siedlce – Wilga Miastków Kościelny 1:0

Naprzód Skórzec – Pogoń Siedlce 0:3 (wo)

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce 0:3 (wo)

Wilga Miastków Kościelny – Pogoń Siedlce 0:11

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Daniel Baj)

Pogoń III Siedlce – turniej odwołany

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela