W najbliższy weekend zespoły młodzieżowe Pogoni rozegrają kolejne mecze ligowe.

 

Ekstraliga wojewódzka – Junior Starszy A1, Rocznik 2000/2001 (D. Baj)

LEGIONOVIA Legionowo – POGOŃ Siedlce 13.04.2019 r. (sobota), godz. 11.00

 

Liga Okręgowa – Junior Młodszy B2, Rocznik 2003 (P. Grzebieliszewski)

MKS Małkinia – POGOŃ Siedlce 13.04.2019 r. (sobota), godz. 11.00

 

I Liga wojewódzka – Trampkarz C1, Rocznik 2004 (P. Trojecki)

KRASKA Jasieniec – POGOŃ Siedlce 14.04.2019 r. (niedziela), godz. 13.30

 

Ekstraliga wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (D. Blacha)

DRUKARZ Warszawa – POGOŃ Siedlce 14.04.2019 r. (niedziela), godz. 12.00
POGOŃ Siedlce – LEGIA Warszawa

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

17.04.2019 r. (środa), godz. 16.00

 

I Liga wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (J. Półtorak)

URSUS Warszawa – POGOŃ II Siedlce 13.04.2019 r. (sobota), godz. 15.00

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D1 (gr. 1), Rocznik 2006 (J. Półtorak)

POGOŃ Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

15.04.2019 r. (poniedz.), godz. 17.30

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 1), Rocznik 2007 (D. Soszyński)

AP Sokołów Podlaski – POGOŃ Siedlce 16.04.2019 r. (wtorek), godz. 17.30

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 2), Rocznik 2007 (D. Kąkol)

DWIE JEDYNKI Mińsk Maz. – POGOŃ II Siedlce 14.04.2019 r. (niedziela), godz. 16.30

 

I Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

DĄBRÓWKA Mińsk Mazowiecki – POGOŃ Siedlce 24.04.2019 r. (środa), godz. 17.00

 

II Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

POGOŃ II Siedlce PAUZA

 

I Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 2), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

 ZRYW Sobolew – POGOŃ Siedlce 13.04.2019 r. (sobota), godz. 12.00

 

II Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 1), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

POGOŃ II Siedlce PAUZA

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 1), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ Siedlce – MASOVIA Siedlce 13.04.2019 r. (sobota), godz. 9.00

Orlik Dziewiątka, ul. Graniczna 1

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2011 (K. Wolski)

APN Mińsk Mazowiecki – POGOŃ II Siedlce 13.04.2019 r. (sobota), godz. 15.30

 

II Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ III Siedlce

Gospodarz: WEKTRA Zbuczyn

14.04.2019 r. (niedziela), godz. 10.00

 

II Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 3), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ IV Siedlce

Gospodarz: WATRA Mrozy

13.04.2019 r. (sobota), godz. 11.00

 

Liga Okręgowa – Żak F2 (gr. 5), Rocznik 2011 (K. Wolski)

POGOŃ Siedlce, POGOŃ II Siedlce

Gospodarz: WILGA Miastków Kościelny

13.04.2019 r. (sobota), godz. 11.00

 

Liga Okręgowa – Żak F2 (gr. 1), Rocznik 2012 (D. Baj)

POGOŃ III Siedlce

Gospodarz: SEMP POGOŃ II Siedlce

13.04.2019 r. (sobota), godz. 10.00