W najbliższy weekend zespoły młodzieżowe Pogoni rozegrają kolejne mecze ligowe.

 

Ekstraliga Wojewódzka – Junior Starszy A1, Rocznik 2000/2001 (D. Baj)

POGOŃ Siedlce – URSUS Warszawa

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

07.04.2019 r. (niedziela), godz. 12.30

 

Liga Okręgowa – Junior Młodszy B2, Rocznik 2003 (P. Grzebieliszewski)

POGOŃ Siedlce – MIEDZANKA Miedzna

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

06.04.2019 r. (sobota), godz. 11.30

 

I Liga Wojewódzka – Trampkarz C1, Rocznik 2004 (P. Trojecki)

UNIA Warszawa – POGOŃ Siedlce 06.04.2019 r. (sobota), godz. 15.00

 

Ekstraliga wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (D. Blacha)

VARSOVIA Warszawa – POGOŃ Siedlce 06.04.2019 r. (sobota), godz. 11.00

 

I Liga Wojewódzka – Trampkarz C2, Rocznik 2005 (J. Półtorak)

MOSiR Mińsk Mazowiecki – POGOŃ II Siedlce 06.04.2019 r. (sobota), godz. 11.00

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D1 (gr. 1), Rocznik 2006 (J. Półtorak)

SĘP Żelechów – POGOŃ Siedlce  07.04.2019 r. (niedziela), godz. 11.00

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 1), Rocznik 2007 (D. Soszyński)

SEMP POGOŃ Siedlce – POGOŃ Siedlce 09.04.2019 r. (wtorek), godz. 16.00

 

I Liga Okręgowa – Młodzik D2 (gr. 2), Rocznik 2007 (D. Kąkol)

POGOŃ II Siedlce – GROM Trojanów

Boisko nr 2, ul. Jana Pawła II 6

06.04.2019 r. (sobota), godz. 10.00

 

I Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

SEMP POGOŃ Siedlce – POGOŃ Siedlce 07.04.2019 r. (niedziela), godz. 10.00

 

II Liga Okręgowa – Orlik E1 (gr. 2), Rocznik 2008 (P. Korbel)

PIĄTKA Mińsk Mazowiecki – POGOŃ II Siedlce 05.04.2019 r. (piątek), godz. 17.30

 

I Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 2), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

POGOŃ Siedlce – APN II Mińsk Mazowiecki

Orlik „Samochodówka”, ul. Popiełuszki 8

06.04.2019 r. (sobota), godz. 11.30

 

II Liga Okręgowa – Orlik E2 (gr. 1), Rocznik 2009 (T. Zieliński)

NOJSZEWIANKA Dobre – POGOŃ II Siedlce 06.04.2019 r. (sobota), godz. 15.00

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 1), Rocznik 2010 (D. Soszyński)

POGOŃ Siedlce – AP Sokołów Podlaski

Orlik „Dziewiątka”, ul. Graniczna 1

06.04.2019 r. (sobota), godz. 10.15

 

I Liga Okręgowa – Żak F1 (gr. 2), Rocznik 2011 (K. Wolski)

PIĄTKA Mińsk Mazowiecki – POGOŃ II Siedlce 06.04.2019 r. (sobota), godz. 13.00