W miniony weekend nasze drużyny rozegrały pierwsze, wiosenne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 1:1 (1:0)

Bramki: Kamil Przyżycki 44 – Bartosz Kryszczuk 57

Pogoń S.: Oliwier Dang (46 Szymon Czekaluk) – Sebastian Barej, Michał Filipek, Maciej Gawinkowski, Tomasz Górski, Mateusz Jarkowski, Mateusz Karczmarski (87 Patryk Bielecki), Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Igor Łęczycki, Jakub Płomiński (46 Cezary Chraszcz)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – Start Otwock 4:2 (2:1)

Bramki: Mateusz Sulej 14, Aleksander Waśko 25, Szymon Mucha 53, Patryk Rojek 62 – Bartłomiej Moch 27, Michał Borowiec 75

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Konrad Łęczycki, Maciej Nasiłowski – Marcel Kołodziejczyk, Mateusz Kowalczyk, Adam Lewkowski, Dominik Mędza, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Szymon Skóra, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Seweryn Czajka, Bartosz Komorowski, Mateusz Mędza, Piotr Owczarczyk, Mateusz Wróblewski, Filip Zieliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 0:2 (0:1)

Bramki: Jan Kalbarczyk 33, Filip Gap 60

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartosz Pipowski, Ernest Zbieć – Krystian Gryglak, Wiktor Koczkodaj, Oliwier Kryszczuk, Maciej Kuć, Dominik Leszczuk, Igor Sawicki, Kacper Stankiewicz, Alan Warduliński, Tomasz Wiewiórka, Kuba Gawinkowski, Mikołaj Lipiński, Bartosz Mierzejewski, Mikołaj Saraczewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – SEMP Ursynów (Warszawa) 0:5 (0:2)

Bramki: Mateusz Paradowski 32, Mikołaj Dębowski 40, 48, Mateusz Bojdziński 57, 67

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak – Karol Banasiuk, Tomasz Borkowski, Piotr Bruśniak, Jakub Kapitan, Wojciech Kisieliński, Konrad Krassowski, Mikołaj Lipiński, Bartosz Mlonek, Łukasz Urbanek, Hubert Wrzosek, Aleksander Fiuk, Mateusz Karasiński, Bartosz Kopyść, Mateusz Księżopolski, Kacper Mitrzak, Maciej Skolimowski, Paweł Szeląg

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela