W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – MKS Polonia Warszawa 0:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – MKS Piaseczno 1:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – Ząbkovia Ząbki 1:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – SEMP Ursynów (Warszawa) 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – UKS „1” Węgrów 3:0 (wo) – goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Promnik Gończyce – Pogoń Siedlce 0:7

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń II Siedlce – AMP Gool Łosice (Siedlce) 9:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – Sęp Żelechów 15:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – KS Łosice 5:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 3:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 9:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Przemysław Rodak, Damian Soszyński)

Pogoń II Siedlce, Pogoń  III Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń IV Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela