W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce 6:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Radomiak Radom – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 7:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 0:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce 2:0

Varsovia Warszawa – Pogoń Siedlce 2:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-14 (trener Jan Półtorak)

MOSiR II Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 4:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Promnik Gończyce – Pogoń Siedlce 11 października

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Janusz Bystrzycki)

Czarni Węgrów – Pogoń II Siedlce 1:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 0:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

Masovia Siedlce – Pogoń II Siedlce 0:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Activum Sports Maliszew – Pogoń Siedlce 5:9

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Masovia Siedlce – Pogoń II Siedlce 6:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

APN Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 5:7

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

AMP Gool Łosice (Siedlce) – Pogoń II Siedlce 0:7

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Czarni Węgrów – Pogoń Siedlce 5:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Przemysław Rodak, Damian Soszyński)

Czarni II Węgrów – Pogoń II Siedlce 0:3

Pogoń II Siedlce – Pogoń III Siedlce 3:1

Pogoń III Siedlce – Czarni II Węgrów ?:?

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce 3:3

Naprzód Skórzec – Pogoń III Siedlce ?:?

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

KS Łosice – Pogoń IV Siedlce 1:3

Pogoń IV Siedlce – Olimp Stok Lacki 0:2

Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń IV Siedlce 0:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec 2:1

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 4:0

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 0:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela