W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Varsovia Warszawa 1:3 (0:1)

Bramki: Jan Mruz 63 – Łukasz Wojciechowski 30, Filip Bućko 61, 73

Pogoń: Szymon Czekaluk – Maksymilian Łukasiak (55 Przemysław Sopiński), Sebastian Barej, Patryk Bielecki, Cezary Chraszcz (70 Robert Jóźwiuk), Michał Filipek, Jakub Jarosz, Mateusz Karczmarski (82 Bartosz Gawron), Jan Mruz, Jakub Siłuszyk (82 Igor Łęczycki), Aleksander Woźnica

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

AS Radomiak Radom – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 0:3 (0:1)

Bramki: Jakub Bartosiak 27, 44, Gabriel Konopka 75

Dziewiątka-Pogoń: Bartłomiej Kochan (77 Sebastian Wasilczyk) – Krystian Dmowski (66 Gabriel Konopka), Dawid Ardej, Cezary Bujalski, Dawid Klupś, Mateusz Michalak, Bartosz Wróblewski, Jakub Bartosiak, Jakub Grzebieliszewski (18 Kacper Skwierczyński), Marcin Kuć, Mateusz Zwoliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – Broń Radom 0:3 (0:0)

Bramki: Szymon Mucha 50 (s), Dawid Drachal 60, Adrian Grudzień 67

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Konrad Łęczycki – Marcel Kołodziejczuk, Adam Lewkowski, Olaf Ługowski, Krystian Matwiejczuk, Mateusz Mędza, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Kamil Sala, Kacper Aleksiejewicz, Dominik Mędza, Filip Zieliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Radomiak Radom – Pogoń Siedlce 2:0 (1:0)

Bramki: Marcel Szymański 17, 67

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Bartosz Pipowski – Alan Warduliński, Kuba Gawinkowski, Oliwier Kryszczuk, Maciej Kuć, Dominik Leszczuk, Mikołaj Saraczewski, Igor Sawicki, Kacper Stankiewicz, Tomasz Wiewiórka, Adrian Wrzosek, Mikołaj Lipiński, Jakub Malinowski, Kacper Strzyżewski, Hubert Wrzosek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 9:0 (1:0)

Bramki: Jakub Kapitan 31, 48, Mateusz Księżopolski 38, Łukasz Urbanek 50, Piotr Mrozik 53, 64, Karol Banasiuk 60, 69, Dominik Kornacki 67

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski – Piotr Bruśniak, Filip Grochala, Jakub Kapitan, Wiktor Koczkodaj, Bartosz Kopyść, Konrad Krassowski, Bartosz Mlonek, Piotr Mrozik, Maciej Skolimowski, Filip Urbanek, Aleksander Fiuk, Karol Banasiuk, Mateusz Karasiński, Dominik Kornacki, Mateusz Księżopolski, Kacper Mitrzak, Michał Roguski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 5:0 (2:0)

Bramki: Aleksander Potocki 5, 41, Alan Rybak 30, Filip Dąbrowski 39, Hubert Nowak 55

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak, Kacper Kuś – Aleksander Potocki, Radosław Droń, Bartosz Kaliniak, Piotr Krasnodębski, Paweł Kuś, Mateusz Pszczel, Alan Rybak, Dawid Świnarski, Eryk Chajewski, Filip Dąbrowski, Szymon Kwaśniewski, Michał Łaszuk, Aleksander Sawicki, Bartosz Zawadzki

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Janusz Bystrzycki)

KS Łosice – Pogoń II Siedlce 1:1 (1:0)

Bramki: Jakub Andrzejczuk 23 – Dawid Dobrzański 55

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jakub Skorupka – Kuba Prachnio, Błażej Pawlak, Bartłomiej Krasuski, Jakub Jaśkiewicz, Dawid Jastrzębski, Dawid Dobrzański, Konrad Bednarczyk, Julian Banach, Jan Wierzejski, Krystian Smuniewski, Dominik Jastrzębski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 3:0 (wo) – goście nie dojechali

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce 1:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – Dwie Jedynki III Mińsk Mazowiecki 30:0 (14:0)

Bramki: Jakub Czarnocki 1, 16, 39, 49, Nikodem Marczuk 3, 47, Gabriel Odrobiński 4, 6, 21, Jakub Kordys 8, 20, 42, 43, 53, Oliwier Klewek 9, 10, 25, 60, Józef Jastrzębski 14, 33, 34, 37, 38, 40, Bartłomiej Czarnocki 19, 31, Tomasz Lemka 27, Michał Zbrzeźniak 46, Krystian Wojtczuk 50, 51

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Szymon Gawroński, Kacper Górzny – Mateusz Bartczuk, Bartłomiej Czarnocki, Jakub Czarnocki, Józef Jastrzębski, Kacper Kalaciński, Nikodem Marczuk, Gabriel Odrobiński, Oliwier Klewek, Jakub Kordys, Tomasz Lemka, Krystian Wojtczuk, Michał Zbrzeźniak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Naprzód Skórzec – Pogoń II Siedlce 10:7 (6:3)

Bramki: Adam Klementowicz 2, 4, 6, 9, 36, 60, Igor Prachnio 24, Dominik Wojewódzki 26, 44, Kacper Czarnigowski 40 – Szymon Grochala 5, 49, 50, Dawid Lewandowski 27, 28, 34, Krystian Jankowski 60

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Kacper Górzny – Franciszek Borychowski, Patryk Charczuk, Eryk Charczuk, Krystian Jankowski, Dawid Krasuski, Maksymilian Piasek, Sebastian Bosek, Szymon Grochala, Kacper Kalisz, Piotr Kozieł, Dawid Lewandowski, Adam Pluciak, Jan Świnarski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 5:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – Masovia II Siedlce 2:7

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 24:0

 

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 1:15 (0:9

Bramki: Kacper Lech 59 – Szymon Wrzosek 2, 29, 43, 51, Adrian Sulej 4, 18, 20, 21, 41, Alan Krupa 7, Maciej Zdanowski 11, Kamil Pałka 24, Alan Krupa 35, 38, 56

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Myrcha – Maksymilian Artych, Krzysztof Dziewulak, Alan Krupa, Adrian Sulej, Kacper Giernicki, Kamil Pałka, Borys Pazdyka, Jakub Świnarski, Szymon Wrzosek, Maciej Zdanowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Przemysław Rodak, Damian Soszyński)

Pogoń II Siedlce, Pogoń III Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń IV Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela