W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Wisła Płock – Pogoń Siedlce 4:0 (3:0)

Bramki: Filip Potrawiak 2, Kamil Dąbrowski 23, Adrian Szczutowski 38, Krystian Białas 68

Pogoń: Jakub Bieliński (65 Szymon Czekaluk) – Maciej Gawinkowski, Sebastian Barej (46 Jakub Siłuszyk), Patryk Bielecki, Cezary Chraszcz (70 Bartosz Gawron), Michał Filipek, Jakub Jarosz, Mateusz Karczmarski (80 Robert Jóźwiuk), Maciej Litwiński, Przemysław Sopiński, Aleksander Woźnica

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – Ursus Warszawa 0:7 (0:4)

Bramki: Karol Zawodnik 9, Jakub Lepa 19, 28, Patryk Abbassi 38, 54, 67, 68

Dziewiątka-Pogoń: Bartłomiej Kochan – Krystian Dmowski (54 Kacper Szymczak), Michał Ambroziak (41 Dawid Czorniej), Dawid Ardej, Cezary Bujalski (60 Kacper Skwierczyński), Dawid Klupś, Gabriel Konopka (30 Jakub Marczak), Jakub Rzewuski, Jakub Bartosiak, Jakub Grzebieliszewski, Mateusz Zwoliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Delta Warszawa – Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)

Bramka: Gabriel Orzełowski 54 (s)

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Konrad Łęczycki – Jan Kirsch, Marcel Kołodziejczuk, Mateusz Kowalczyk, Adam Lewkowski, Olaf Ługowski, Krystian Matwiejczuk, Mateusz Mędza, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Kamil Rymuza, Kacper Aleksiejewicz, Norbert Andrzejewski, Dominik Mędza, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Mławianka Mława 3:0 (wo) – goście nie dojechali

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka 20:0 (8:0)

Bramki: Piotr Mrozik 3, 26, 30, 48, 59, Jakub Kapitan 7, 52, 68, Filip Grochala 15, 45, Piotr Bruśniak 19, 38, 53, Dominik Kornacki 28, 56, 57, Aleksander Fiuk 33, Wiktor Koczkodaj 37, Hubert Wrzosek 55, Kacper Mitrzak 61

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski – Piotr Bruśniak, Jakub Kapitan, Wiktor Koczkodaj, Bartosz Kopyść, Konrad Krassowski, Bartosz Mlonek, Piotr Mrozik, Maciej Skolimowski, Łukasz Urbanek, Hubert Wrzosek, Aleksander Fiuk, Karol Banasiuk, Filip Grochala, Mateusz Karasiński, Dominik Kornacki, Kacper Mitrzak, Michał Roguski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Promnik Gończyce 3:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń II Siedlce – Czarni Węgrów 8:1 (3:1)

Bramki: Dawid Jastrzębski 2, 30, 36, Kuba Prachnio 17, Julian Banach 52, 60, Dawid Dobrzański 55, 58 – Jakub Kurkus 25

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartłomiej Krasuski, Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Szymon Cichocki, Dawid Dobrzański, Jakub Jaśkiewicz, Błażej Pawlak, Kuba Prachnio, Michał Wasilewski, Krystian Próchnicki, Krystian Smuniewski, Jan Wierzejski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 6:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 4:2 (3:2)

Bramki: Kacper Pluciak 18, 50, Piotr Wołosiewicz 21, Eryk Łęczycki 23 – Piotr Wołosiewicz 8 (s), Bartłomiej Skwara 9

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Oliwier Cegiełka – Maciej Chromiński, Maciej Gałecki, Jakub Kępka, Mikołaj Kuś, Maksymilian Matłacz, Olivier Olszewski, Kacper Pluciak, Piotr Wołosiewicz, Ignacy Brochocki, Mikołaj Chomiczewski, Kuba Księżopolski, Eryk Łęczycki, Maciej Pałka, Jakub Woźniak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 8:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – APN Mińsk Mazowiecki 3:10

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – AMP Gool Łosice (Siedlce) 25:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 21 września

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Przemysław Rodak, Damian Soszyński)

Pogoń II Siedlce – Czarni II Węgrów 1:1

Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 1:0

Pogoń III Siedlce – Pogoń II Siedlce 0:8

Czarni II Węgrów – Pogoń III Siedlce 3:0

Pogoń III Siedlce – Naprzód Skórzec 2:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

Pogoń IV Siedlce – KS Łosice 2:1

Pogoń IV Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 8:0

Olimp Stok Lacki – Pogoń IV Siedlce 1:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 0:3

Naprzód Skórzec – Pogoń Siedlce 4:0

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 4:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela