W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Ursus Warszawa 0:2 (0:0)

Bramki: Dmytro Chołodkewycz 82, Mateusz Ostrowski 90+1

Pogoń: Albert Posiadała – Maciej Gawinkowski, Sebastian Barej (55 Mateusz Jarkowski), Tomasz Górski, Mateusz Karczmarski (60 Michał Filipek), Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Jan Mruz (46 Cezary Chraszcz), Przemysław Sopiński (70 Jakub Siłuszyk), Kamil Szczepanik (85 Patryk Bielecki), Aleksander Woźnica (80 Jakub Jarosz)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Mazur Karczew – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 2:1 (0:0)

Bramki: Karol Boniecki 48, Mateusz Niedziółka 72 – Dawid Czorniej 55

Dziewiątka-Pogoń: Bartłomiej Kochan – Krystian Dmowski, Michał Ambroziak (45 Dawid Czorniej, 76 Kacper Skwierczyński), Cezary Bujalski, Dawid Klupś, Gabriel Konopka (69 Kacper Wyrzykowski), Bartosz Wróblewski (57 Kacper Szymczak), Jakub Bartosiak, Jakub Grzebieliszewski (77 Jakub Marczak), Marcin Kuć, Mateusz Zwoliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Bug Wyszków – Pogoń Siedlce przerwany w II połowie przy stanie 0:0 z powodu złych warunków atmosferycznych

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Wisła Płock – Pogoń Siedlce 2:3 (0:3)

Bramki: Piotr Koper 55, Adam Bonkowski 67 – Maciej Kuć 8, Krystian Gryglak 16, Dominik Leszczuk 32

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartosz Pipowski, Hubert Nowak – Alan Warduliński, Kuba Gawinkowski, Krystian Gryglak, Oliwier Kryszczuk, Maciej Kuć, Dominik Leszczuk, Mikołaj Saraczewski, Kacper Stankiewicz, Tomasz Wiewiórka, Hubert Wrzosek, Tomasz Borkowski, Mateusz Leszczyński, Igor Sawicki, Kacper Strzyżewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-14 (trener Jan Półtorak)

UKS „1” Węgrów – Pogoń II Siedlce 1:12

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 1:3 (0:1)

Bramki: Szymon Popowski 35 – Alan Rybak 16, 55, Hubert Nowak 56

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak, Krzysztof Popiołek, Kacper Kuś – Radosław Droń, Piotr Krasnodębski, Paweł Kuś, Mateusz Pszczel, Alan Rybak, Igor Sawicki, Aleksander Sawicki, Dawid Świnarski, Aleksander Potocki, Eryk Chajewski, Bartosz Kaliniak, Szymon Kwaśniewski, Michał Łaszuk

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Janusz Bystrzycki)

MKS Małkinia – Pogoń II Siedlce 0:5 (0:1)

Bramki: Dawid Jastrzębski 25, 42, 46, Jan Wierzejski 55, Konrad Bednarczyk 59

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Bartłomiej Krasuski, Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Dawid Jastrzębski, Kuba Prachnio, Krystian Próchnicki, Krzysztof Sikorski, Krystian Smuniewski, Jakub Jaśkiewicz, Błażej Pawlak, Jan Wierzejski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:4 (0:2)

Bramki: Filip Dąbrowski 7, 11, 23, 40

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Bartosz Borkowski, Filip Dąbrowski, Jakub Gębicki, Dominik Klewek, Jakub Kosyl, Eryk Płudowski, Patryk Soczewka, Alan Sulej, Marcel Gawel, Kamil Krasuski, Tobiasz Ługowski, Bartosz Soszyński, Filip Uruszczak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

AMP Gool Łosice (Siedlce) – Pogoń II Siedlce 2:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Sęp Żelechów – Pogoń Siedlce 0:15

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

KS Łosice – Pogoń II Siedlce 7:3 (5:0)

Bramki: Bartłomiej Chmielewski 8, 20, 36, Nikodem Pietruszewski 11, Igor Tymoszuk 13, Krystian Parol 29, Adam Janczuk 42 – Dawid Lewandowski 41, Szymon Grochala 52, Jakub Kordys 59

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Kacper Górzny – Patryk Charczuk, Eryk Charczuk, Hubert Grzegorczuk, Krystian Jankowski, Dawid Krasuski, Adam Pluciak, Szymon Grochala, Kacper Kalisz, Jakub Kordys, Dawid Lewandowski, Bartosz Nowak, Maksymilian Piasek, Jan Świnarski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Zryw Sobolew – Pogoń Siedlce 2:10 (1:8)

Bramki: Franciszek Stępień 28, Szymon Sawicki 48 – Aleks Kobyliński 10, Arkadiusz Gałecki 12, 14, 29, 30, 33, Jakub Zieliński 13, Jakub Kozłowski 20, 27, Adam Chaciak 31

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Marcel Jewiak – Bartosz Cabaj, Adam Chaciak, Arkadiusz Gałecki, Piotr Heba, Aleks Kobyliński, Bartosz Ryszkowski, Jakub Kozłowski, Cezary Marchel, Jakub Zieliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Olimp Stok Lacki – Pogoń II Siedlce 8:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 4:3

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 2:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Przemysław Rodak, Damian Soszyński)

Czarni II Węgrów – Pogoń II Siedlce 5:1

Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 4:5

Pogoń III Siedlce – Czarni II Węgrów 0:5

Pogoń III Siedlce – Pogoń II Siedlce 1:8

Naprzód Skórzec – Pogoń III Siedlce 9:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Kamil Wolski)

KS Łosice – Pogoń IV Siedlce 1:5

Pogoń IV Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 6:0

Olimp Stok Lacki – Pogoń IV Siedlce 0:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec 1:4

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 0:0

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela