W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

MKS Polonia Warszawa – Pogoń Siedlce 9:2 (6:1)

Bramki: Wiktor Niewiarowski 19, Maciej Czabaj 23, 41, 68, Kacper Żakowski 39, Jakub Górski 42, Jakub Szymański 44, 55, Przemysław Cieślak 82 – Bartosz Kryszczuk 30, Dawid Krulikowski 52 (s)

Pogoń: Albert Posiadała – Maciej Gawinkowski, Maksymilian Łukasiak (46 Patryk Bielecki), Sebastian Barej (46 Wojciech Sidoruk), Cezary Chraszcz (65 Michał Filipek), Tomasz Górski, Mateusz Jarkowski (46 Przemysław Sopiński), Jakub Jarosz (75 Mateusz Karczmarski), Bartosz Kryszczuk (46 Sebastian Bober), Jan Mruz, Aleksander Woźnica

 

Legionovia Legionowo – Pogoń Siedlce 0:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

MKS Piaseczno – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 5:1 (2:0)

Bramki: Maciej Bartosiak 24, 36, Mateusz Hermanowicz 53, Damian Młoźniak 59, Jakub Bieniek 69 – Mateusz Zwoliński 64

Dziewiątka-Pogoń: Dawid Klupś (41 Sebastian Wasilczyk) – Michał Ambroziak (52 Dawid Czorniej), Dawid Ardej, Cezary Bujalski, Gabriel Konopka, Szymon Krasuski (41 Mateusz Michalak), Jakub Rzewuski, Jakub Bartosiak (80 Bartosz Wróblewski), Jakub Grzebieliszewski (63 Jakub Marczak), Marcin Kuć, Mateusz Zwoliński

 

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2:0 (1:0)

Bramki: Michał Ambroziak 12, Jakub Bartosiak 55

Dziewiątka-Pogoń: Dawid Klupś (41 Gabriel Konopka) – Michał Ambroziak (41 Dawid Czorniej, 71 Krystian Dmowski), Dawid Ardej, Cezary Bujalski, Szymon Krasuski, Mateusz Michalak, Jakub Rzewuski, Jakub Bartosiak, Jakub Grzebieliszewski (41 Bartosz Wróblewski), Marcin Kuć, Mateusz Zwoliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Ząbkovia Ząbki – Pogoń Siedlce 3:1 (1:1)

Bramki: Kacper Kałuski 2, Aleksy Baranowski 48, Piotr Liszewski 63 – Patryk Rojek 8

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Konrad Łęczycki – Jan Kirsch, Marcel Kołodziejczuk, Mateusz Kowalczyk, Adam Lewkowski, Olaf Ługowski, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Kamil Rymuza, Kamil Sala, Kacper Aleksiejewicz, Dominik Mędza, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński

Pogoń Siedlce – MKS Polonia Warszawa 3:1 (2:1)

Bramki: Adam Świstak 6 (s), Filip Zieliński 20, Mateusz Sulej 70+3 – Radosław Borowski 35

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Konrad Łęczycki – Jan Kirsch, Marcel Kołodziejczuk, Mateusz Kowalczyk, Adam Lewkowski, Olaf Ługowski, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Kamil Rymuza, Kamil Sala, Kacper Aleksiejewicz, Mateusz Mędza, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

SEMP Ursynów (Warszawa) – Pogoń Siedlce 0:1 (0:1)

Bramka: Mikołaj Saraczewski 5

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Bartosz Pipowski – Kuba Gawinkowski, Krystian Gryglak, Oliwier Kryszczuk, Maciej Kuć, Dominik Leszczuk, Mikołaj Saraczewski, Igor Sawicki, Kacper Stankiewicz, Tomasz Wiewiórka, Adrian Wrzosek, Tomasz Borkowski, Mateusz Leszczyński, Mikołaj Lipiński, Jakub Malinowski, Kacper Strzyżewski

 

Pogoń Siedlce – MKS Polonia Warszawa 0:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – MOSiR II Mińsk Mazowiecki 2:1 (1:0)

Bramki: Piotr Mrozik 34, 40 – Wiktor Gadaj 60

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski – Karol Banasiuk, Piotr Bruśniak, Jakub Kapitan, Wiktor Koczkodaj, Bartosz Kopyść, Bartosz Mlonek, Piotr Mrozik, Maciej Skolimowski, Łukasz Urbanek, Alan Warduliński, Filip Grochala, Mateusz Karasiński, Wojciech Kisieliński, Dominik Kornacki, Mikołaj Lipiński, Kacper Mitrzak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 1:6 (1:1)

Bramki: Kacper Skibiński 16 – Bartosz Kaliniak 29, Hubert Nowak 38, 44, 48, Mateusz Pszczel 55, Paweł Kuś 57

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak, Krzysztof Popiołek, Kacper Kuś – Radosław Droń, Piotr Krasnodębski, Paweł Kuś, Szymon Kwaśniewski, Mateusz Pszczel, Alan Rybak, Igor Sawicki, Dawid Świnarski, Eryk Chajewski, Bartosz Kaliniak, Michał Łaszuk, Aleksander Sawicki, Bartosz Zawadzki

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń II Siedlce – KS Łosice 4:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

AP Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 1:3 (0:1)

Bramki: Jakub Chmiel 51 – Dominik Klewek 22, Eryk Płudowski 35, Patryk Soczewka 52

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Bartosz Borkowski, Filip Dąbrowski, Jakub Gębicki, Dominik Klewek, Jakub Kosyl, Eryk Płudowski, Patryk Soczewka, Alan Sulej, Jarosław Bot, Kamil Krasuski, Tobiasz Ługowski, Mikołaj Sienkiewicz, Filip Uruszczak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń II Siedlce – Masovia Siedlce 2:0 (0:0)

Bramki: Maciej Pałka 34, Piotr Wołosiewicz 52

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Oliwier Cegiełka – Maciej Chromiński, Maciej Gałecki, Mikołaj Gaszewski, Jakub Kępka, Mikołaj Kuś, Maksymilian Matłacz, Kacper Pluciak, Piotr Wołosiewicz, Dominik Całka, Kuba Księżopolski, Eryk Łęczycki, Maciej Pałka, Jakub Woźniak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – Activum Sports Maliszew 19:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – Masovia Siedlce 3:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 4:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – AMP Gool Łosice (Siedlce) 12 września

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 5 września

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela