W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 1:3 (1:2)

Bramki: Jan Mruz 15 – Szymon Śmieciński 16, 87, Jan Wojtasik 26

Pogoń: Albert Posiadała – Maciej Gawinkowski, Maksymilian Łukasiak (46 Sebastian Barej), Patryk Bielecki (46 Michał Filipek), Cezary Chraszcz, Tomasz Górski, Jakub Jarosz, Maciej Litwiński (75 Przemysław Sopiński), Jan Mruz, Wojciech Sidoruk (70 Mateusz Jarkowski), Aleksander Woźnica

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – Radomiak Radom 2:1 (1:1)

Bramki: Jakub Rzewuski 38, Jakub Bartosiak 69 – Bartosz Leśnowolski 23

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy) Dawid Klupś – Jakub Marczak, Michał Ambroziak, Dawid Ardej, Gabriel Konopka, Szymon Krasuski, Jakub Rzewuski, Jakub Bartosiak, Jakub Grzebieliszewski, Marcin Kuć, Mateusz Zwoliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Paweł Trojecki)

Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce 4:0 (3:0)

Bramki: Maciej Nadolski 17, Jakub Papis 20, Filip Zieliński 24 (s), Oliwier Jurczak 39

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Konrad Łęczycki – Marcel Kołodziejczuk, Mateusz Kowalczyk, Adam Lewkowski, Olaf Ługowski, Krystian Matwiejczuk, Mateusz Mędza, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Kamil Rymuza, Kamil Sala, Kacper Aleksiejewicz, Dominik Mędza, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 4:1 (0:0)

Bramki: Maciej Kuć 39, Oliwier Kryszczuk 47, Tomasz Wiewiórka 55, Kacper Strzyżewski 60 – Piotr Trojanowski 53

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Bartosz Pipowski – Kuba Gawinkowski, Krystian Gryglak, Oliwier Kryszczuk, Maciej Kuć, Dominik Leszczuk, Kacper Stankiewicz, Kacper Strzyżewski, Tomasz Wiewiórka, Bartosz Wojtkowski, Adrian Wrzosek, Tomasz Borkowski, Mikołaj Lipiński, Jakub Malinowski, Mikołaj Saraczewski, Igor Sawicki, Hubert Wrzosek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela