W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Baraż o utrzymanie w I lidze wojewódzkiej U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Varsovia Warszawa – Pogoń Siedlce 1:1 (1:0)

Bramka dla Pogoni: Paweł Piotrowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

el. Mistrzostw Polski U-13 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Wisła Płock 1:0

Pogoń Siedlce – SEMP Warszawa 1:0

 

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Finał II ligi okręgowej U-12 o miejsca 7-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – Dąbrówka Mińsk Mazowiecki 4:0 (2:0)

Bramki: Eryk Płudowski 15, 44, 51, Julian Dmowski 28

Pogoń III: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Julian Dmowski, Bartosz Borkowski, Alan Sulej, Jakub Gębicki, Seweryn Filipczuk, Bartosz Stelingowski, Marcel Gawel, Eryk Płudowski, Oliwier Cegiełka, Mikołaj Chomiczewski, Maciej Pałka, Piotr Wołosiewicz, Eryk Łęczycki, Jakub Kosyl, Mikołaj Sienkiewicz, Filip Uruszczak, Hubert Olszewski

 

Rywal Ruchna – Pogoń III Siedlce 1:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Finał I ligi okręgowa U-11 o miejsca 1-4 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Finał II ligi okręgowej U-9 o miejsca 1-4 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń Siedlce – APN Mińsk Mazowiecki 1:2

Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 0:4

Zryw Sobolew – Pogoń Siedlce 3:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trener Damian Soszyński)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – koniec rozgrywek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela