W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Varsovia Warszawa 2:0 (0:0)

Bramki: Sebastian Bober 70, 88

Pogoń: Patryk Izdebski – Karol Grochowski, Aleksander Woźnica, Paweł Łydkowski, Michał Markiewicz (46 Gracjan Sadokierski), Krystian Zbieć (46 Sebastian Bober), Tomasz Górski, Dominik Krupa (65 Kacper Bojańczuk), Dominik Barciak, Kuba Jóźwiak (46 Wojciech Sidoruk), Patryk Skrzypek (75 Maciej Litwiński)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – SEMP Ursynów (Warszawa) 1:2 (1:0)

Bramki: Mateusz Karczmarski 27 – Wojciech Sobota 57, Mateusz Szyszkowski 73

Pogoń: Szymon Czekaluk – Sebastian Barej (76 Robert Jóźwiuk), Patryk Bielecki, Jakub Góralski (41 Cezary Chraszcz), Mateusz Karczmarski (75 Bartosz Gawron), Dominik Kocon, Szymon Koział (65 Sebastian Daukszo), Igor Łęczycki (41 Michał Filipek), Maciej Litwiński (41 Jan Mruz), Gracjan Sadokierski, Łukasz Sala

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń Siedlce – Radomiak Radom 2:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Broń Radom – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 1:4 (0:2)

Bramki: Bartłomiej Chełmiński 65 – Bartosz Wicenciak 3, Dawid Czorniej 8, Jakub Bartosiak 63, Cezary Bujalski 69

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jakub Bartosiak, Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Gabriel Konopka, Marcin Kuć, Mateusz Michalak, Bartosz Wicenciak, Mateusz Zwoliński, Dawid Grabowski, Wojciech Jastrzębski, Dawid Klupś, Jakub Rzewuski, Kacper Szymczak, Kacper Twarowski, Bartosz Wróblewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 0:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 1:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

MOSiR II Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 6:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – Promnik Gończyce 1:2 (0:2)

Bramki: Kuba Prachnio 35 – Dawid Michalczyk 15, Dominik Błażejczyk 26

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Dawid Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Bartłomiej Krasuski, Szymon Kwaśniewski, Kuba Prachnio, Jakub Jaśkiewicz, Krystian Próchnicki, Krzysztof Sikorski, Krystian Smuniewski, Jan Wierzejski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 0:3 (0:2)

Bramki: Mateusz Pszczel 15, Igor Sawicki 28, Alan Rybak 55

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak, Krzysztof Popiołek, Igor Rudaś – Piotr Krasnodębski, Cezary Marciniak, Mateusz Pszczel, Alan Rybak, Aleksander Sawicki, Igor Sawicki, Dawid Świnarski, Bartosz Zawadzki, Eryk Chajewski, Filip Dąbrowski, Jakub Jaszczuk, Dominik Klewek, Patryk Soczewka

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:7

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Masovia II Siedlce – Pogoń Siedlce 1:13 (0:6)

Bramki: Łukasz Danielak 36 – Bartłomiej Czarnocki 2, 48, Józef Chibowski 5, 13, Józef Jastrzębski 6, 18, 60, Jakub Czarnocki 27, Krystian Wojtczuk 33, Tomasz Lemka 39, Kacper Górzny 50, Nikodem Marczuk 54, Kacper Kalaciński  55

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Szymon Gawroński, Kacper Górzny, Dawid Wereda – Tomasz Lemka, Mateusz Bartczuk, Jakub Czarnocki, Bartłomiej Czarnocki, Józef Chibowski, Józef Jastrzębski, Oliwier Klewek, Jan Świnarski, Michał Zbrzeźniak, Krystian Wojtczuk, Jakub Kordys, Gabriel Odrobiński, Kacper Kalaciński, Nikodem Marczuk

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Tomasz Zieliński i Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela