W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Legionovia Legionowo – Pogoń Siedlce 2:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Powała Taczów – Pogoń Siedlce 1:2 (0:1)

Bramki: Michał Adamczyk 61 – Michał Filipek 5, Igor Łęczycki 54

Pogoń: Szymon Czekaluk – Wojciech Kiersztyn (41 Sebastian Daukszo), Patryk Bielecki, Cezary Chraszcz, Michał Filipek (74 Maciej Celiński-Jakubowicz), Jakub Góralski (60 Bartosz Gawron), Jakub Jarosz, Dominik Kocon, Szymon Koział, Igor Łęczycki, Łukasz Sala

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Broń Radom – Pogoń Siedlce 1:1 (0:1)

Bramki: Damian Machajek 80 – Aleksander Przybyłek 8

Pogoń: Patryk Zbieć – Sebastian Wasilczyk, Kacper Skwierczyński, Michał Barszcz, Jakub Guzek, Dawid Księżopolski, Jakub Potocki, Aleksander Przybyłek, Eryk Radomyski, Paweł Rubaj, Przemysław Sopiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – SEMP Ursynów (Warszawa) 3:1 (2:0)

Bramki: Bartosz Wicenciak 5, Dawid Czorniej 32, Cezary Bujalski 57 – Daniel Walasek 58

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Szymon Krasuski, Jakub Bartosiak, Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Gabriel Konopka, Marcin Kuć, Mateusz Michalak, Bartosz Wicenciak, Mateusz Zwoliński, Maciej Pazdyga, Dawid Grabowski, Dawid Klupś, Jakub Rzewuski, Kacper Szymczak, Kacper Twarowski, Bartosz Wróblewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Broń Radom – Pogoń Siedlce 2:1 (2:1)

Bramki: Adrian Grudzien 4, Bartosz Woźniak 18 – Mateusz Sulej 24

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Konrad Łęczycki – Kacper Bielecki, Marcel Kołodziejczuk, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Dominik Mędza, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Kacper Aleksiejewicz, Dominik Górski, Maciej Kuć, Mateusz Mędza, Szymon Mucha, Adrian Wrzosek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – UKS „1” Węgrów 25:0 (12:0)

Bramki: Oliwier Kryszczuk 3, 5, 14, Paweł Szeląg 4, 8, 9, 20, 25, Igor Szostek 13, 27, 48, Kacper Stankiewicz 13, 56, Krystian Gryglak 17, Dominik Leszczuk 40, 44, 46, Bartosz Wojtkowski 43, 44, 49, Kacper Strzyżewski 50, Tomasz Wiewiórka 51, Mikołaj Saraczewski 41, 60, Mateusz Księżopolski 55

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć – Tomasz Borkowski, Krystian Gryglak, Oliwier Kryszczuk, Dominik Leszczuk, Mikołaj Saraczewski, Kacper Stankiewicz, Igor Szostek, Tomasz Wiewiórka, Mateusz Księżopolski, Bartosz Wojtkowski, Mateusz Leszczyński, Kacper Strzyżewski, Paweł Szeląg

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – MOSiR Mińsk Mazowiecki 2:0 (1:0)

Bramki: Bartosz Mlonek 25, Piotr Mrozik 43

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Michał Roguski – Hubert Wrzosek, Jakub Kapitan, Bartosz Kopyść, Konrad Krassowski, Bartosz Mlonek, Piotr Mrozik, Łukasz Urbanek, Alan Warduliński, Piotr Bruśniak, Filip Grochala, Wiktor Koczkodaj, Dominik Kornacki, Mikołaj Lipiński, Jakub Malinowski, Kacper Mitrzak, Filip Zakrzewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trenerzy Jan Półtorak i Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 1:7 (1:2)

Bramki: Dawid Dobrzański 7 – Cezary Marciniak 1, 36, Alan Rybak 27, 42, 43, Hubert Nowak 50, 55

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jakub Skorupka – Bartłomiej Krasuski, Julian Banach, Szymon Kwaśniewski, Bartosz Kaliniak, Kuba Prachnio, Dawid Jastrzębski, Dawid Dobrzański, Konrad Bednarczyk, Krystian Smuniewski, Jakub Jaśkiewicz, Jan Wierzejski, Krystian Próchnicki, Krzysztof Sikorski, Szymon Cichocki

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak, Krzysztof Popiołek – Aleksander Sawicki, Bartosz Zawadzki, Dawid Świnarski, Alan Rybak, Igor Sawicki, Cezary Marciniak, Mateusz Pszczel, Piotr Krasnodębski, Patryk Soczewka, Dominik Klewek, Eryk Chajewski, Jakub Łobejko, Jakub Jaszczuk, Filip Dąbrowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – Wektra Zbuczyn 2:3

 

Watra Mrozy – Pogoń III Siedlce 0:2

Bramki: Seweryn Filipczuk, Eryk Płudowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

KS Łosice – Pogoń Siedlce 4:1 (3:0)

Bramki: Aleksander Szaniawski 8, 10, Kacper Górzny 28 (s), Igor Kulik 53 – Michał Zbrzeźniak 50

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Kacper Górzny, Szymon Gawroński, Dawid Wereda – Mateusz Bartczuk, Jakub Czarnocki, Bartłomiej Czarnocki, Józef Chibowski, Nikodem Marczuk, Tomasz Lemka, Oliwier Klewek, Jan Świnarski, Michał Zbrzeźniak, Kacper Wojtczuk, Józef Jastrzębski, Jakub Kordys, Gabriel Odrobiński, Kacper Kalaciński

 

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 8:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Promnik Gończyce – Pogoń II Siedlce 9:2 (5:0)

Bramki: Kacper Górzny 1 (s), Adam Pluciak 7 (s), Jakub Krzyśpiak 11, Eryk Kisiel 12, 42, 54, Wojciech Żelazko 14, 37, Ignacy Rusak 32 – Adam Pluciak 33, Dawid Lewandowski 52

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Kacper Górzny, Dawid Wereda, Szymon Gawroński – Jarosław Chomka, Maksymilian Piasek, Adam Pluciak, Hubert Grzegorczuk, Dawid Krasuski, Aleks Czyżkowski, Dawid Lewandowski, Szymon Grochala, Patryk Brzozowski, Piotr Kozieł, Oskar Moczulski, Nikodem Pietruszewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Tomasz Zieliński i Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Masovia II Siedlce 1:3

Bramka dla Pogoni: Piotr Heba

 

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce 0:2

Bramki: Arkadiusz Gałecki, Piotr Heba

 

Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 1:1

Bramki: Szymon Wrzosek – Piotr Heba

 

Masovia II Siedlce – Pogoń II Siedlce 1:0

 

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 1:1

Bramka dla Pogoni II: Kamil Pałka

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 6:1

Bramki dla Pogoni: Filip Strzyżewski, Kacper Giernicki, Szymon Wrzosek (dwie), Bartłomiej Karabin, Antoni Żak

 

Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec 7:1

Bramki dla Pogoni: Maciej Zdanowski, Filip Strzyżewski (trzy), Bartłomiej Karabin, Kuba Świnarski, Alan Mysłowski

 

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:1

Bramka: Szymon Wrzosek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce ?:?

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn ?:?

Olimp Stok Lacki – Pogoń II Siedlce ?:?

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela