W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Escola Varsovia Warszawa 0:5 (0:3)

Bramki: Tomasz Andrzejewski 13, 56, Adrian Sobierajski 35, Damian Kuczyński 43, Marcin Cieślak 66

Pogoń: Patryk Izdebski (70 Oliwier Dang) – Tomasz Górski, Sebastian Bober (70 Szymon Koział), Kacper Bojanczuk (46 Sebastian Barej), Karol Grochowski, Mateusz Karczmarski (60 Jan Mruz), Dominik Krupa, Bartosz Kryszczuk (46 Wojciech Sidoruk, 82 Patryk Bielecki), Maciej Litwiński, Gracjan Sadokierski (55 Maciej Gawinkowski), Aleksander Woźnica

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – GLKS Nadarzyn 3:0 (wo)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń Siedlce – AS Radomiak Radom 1:1 (1:1)

Bramki: Michał Filipek 30 – Jakub Podsiadło 4

Pogoń: Patryk Zbieć – Michał Filipek, Jakub Guzek (60 Mateusz Cabaj), Dominik Kocon, Dawid Księżopolski (75 Kacper Skwierczyński), Igor Łęczycki, Paweł Piotrowski (70 Krystian Dmowski), Aleksander Przybyłek, Eryk Radomyski, Paweł Rubaj, Przemysław Sopiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Młodzik-18 Radom – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 2:1 (0:0)

Bramki: Bartłomiej Nowak 60, Kacper Żyła 67 – Dawid Czorniej 70

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Szymon Krasuski, Maciej Pazdyga, Jakub Bartosiak, Cezary Bujalski, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Gabriel Konopka, Marcin Kuć, Mateusz Michalak, Bartosz Wicenciak, Mateusz Zwoliński, Dawid Czorniej, Dawid Grabowski, Wojciech Jastrzębski, Filip Łaszczyk, Kacper Szymczak, Kacper Twarowski, Bartosz Wróblewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – Delta Warszawa 1:4 (0:1)

Bramki: Mateusz Sulej 65 – Krystian Pudełek 4, Peter Juritka 48, 53, Wiktor Bogacz 50

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Konrad Łęczycki, Filip Pulik – Kacper Bielecki, Marcel Kołodziejczuk, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Dominik Mędza, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Kacper Aleksiejewicz, Dominik Górski, Olaf Ługowski, Michał Mlonek, Szymon Mucha, Mateusz Wróblewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

MOSiR Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 1:4 (1:2)

Bramki: Aleksander Dzięcielski 11 – Oliwier Kryszczuk 7, Bartosz Wojtkowski 24, 45, Mateusz Leszczyński 42

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć – Krystian Gryglak, Maciej Kuć, Dominik Leszczuk, Mikołaj Saraczewski, Kacper Stankiewicz, Tomasz Wiewiórka, Adrian Wrzosek, Mateusz Księżopolski, Bartosz Wojtkowski, Tomasz Borkowski, Mateusz Leszczyński, Kacper Strzyżewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń II Siedlce 2:0 (1:0)

Bramki: Jan Wrzosek 19, Jakub Miszczuk 33

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Michał Roguski – Hubert Wrzosek, Bartosz Kopyść, Konrad Krassowski, Mikołaj Lipiński, Bartosz Mlonek, Piotr Mrozik, Łukasz Urbanek, Alan Warduliński, Karol Banasiuk, Jakub Deoniziuk, Filip Grochala, Wiktor Koczkodaj, Filip Kos, Jakub Malinowski, Maciej Skolimowski, Filip Zakrzewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trenerzy Jan Półtorak i Janusz Bystrzycki)

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 4:0 (0:0)

Bramki: Kuba Prachnio 32 (s), Alan Rybak 37, Cezary Marciniak 45, Hubert Nowak 55

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak, Igor Rudaś, Krzysztof Popiołek – Aleksander Sawicki, Bartosz Zawadzki, Dawid Świnarski, Alan Rybak, Igor Sawicki, Cezary Marciniak, Mateusz Pszczel, Piotr Krasnodębski, Patryk Soczewka, Dominik Klewek, Eryk Chajewski, Jakub Łobejko, Jakub Jaszczuk, Filip Dąbrowski

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jakub Skorupka – Bartłomiej Krasuski, Krystian Próchnicki, Szymon Kwaśniewski, Bartosz Kaliniak, Kuba Prachnio, Dawid Jastrzębski, Dawid Dobrzański, Konrad Bednarczyk, Krystian Smuniewski, Jakub Jaśkiewicz, Krzysztof Sikorski, Szymon Cichocki

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Masovia Siedlce – Pogoń III Siedlce 2:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

SEMP Pogoń III Siedlce – Pogoń Siedlce 0:9

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń III Siedlce 6:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn przełożony

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Sęp Żelechów – Pogoń II Siedlce 4:7 (1:4)

Bramki: Franciszek Ostałowski 29, Jakub Latuszek 40, Maurycy Czajka 45, Jakub Ogrodnik 47 – Maksymilian Piasek 14, Dawid Krasuski 17, 22, Bartosz Nowak 30, 34, Jarosław Chomka 36, 52

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Kacper Górzny – Maksymilian Piasek, Adam Pluciak, Hubert Grzegorczuk, Dawid Krasuski, Aleks Czyżkowski, Nikodem Pietruszewski, Dawid Lewandowski, Szymon Grochala, Bartosz Nowak, Oskar Moczulski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Tomasz Zieliński i Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela