W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – MKS Piaseczno 4:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Legionovia Legionowo – Pogoń Siedlce 2:1 (2:1)

Bramki: Dariusz Suska 32, Antoni Bednarek 32 – Albert Karwowski 11

Pogoń: Marcin Borkowski (54 Oliwier Dang) – Sebastian Barej, Patryk Bielecki, Cezary Chraszcz (56 Wojciech Kiersztyn), Sebastian Daukszo (68 Szymon Czekaluk), Maciej Gawinkowski, Jakub Jarosz, Mateusz Karczmarski, Albert Karwowski, Szymon Koział (41 Kacper Ciok), Bartosz Kryszczuk

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 4:1 (1:1)

Bramki: Mikołaj Kocoń 12, Hubert Handzlik 44, 52, Przemysław Ogonowski 65 – Kacper Skwierczyński 10

Pogoń: Albert Posiadała (70 Patryk Zbieć) – Kacper Skwierczyński, Michał Barszcz, Mateusz Cabaj (41 Jakub Marczak), Krystian Dmowski (50 Sebastian Wasilczyk), Dominik Kocon, Dawid Księżopolski (30 Jakub Potocki), Igor Łęczycki, Eryk Radomyski, Paweł Rubaj, Przemysław Sopiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Drukarz Warszawa – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 0:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Legia Warszawa – Pogoń Siedlce 7:1 (4:0)

Bramki: Tomasz Mazur 6, 32, 56, Tomasz Walczak 18, 27, 58, Wiktor Nowak 51 – Mateusz Sulej 58

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Konrad Łęczycki – Kacper Bielecki, Marcel Kołodziejczuk, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Mateusz Mędza, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Filip Pulik, Kacper Aleksiejewicz, Olaf Ługowski, Dominik Mędza, Kamil Rymuza, Mateusz Wróblewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trenerzy Jan Półtorak i Dariusz Blacha)

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:3 (0:1)

Bramki: Adrian Wrzosek 15, Igor Sawicki 35, Maciej Kuć 51

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Michał Roguski, Tymoteusz Grochowski – Hubert Wrzosek, Alan Warduliński, Łukasz Urbanek, Bartosz Kopyść, Piotr Mrozik, Konrad Krassowski, Bartosz Mlonek, Jakub Kapitan, Piotr Bruśniak, Maciej Skolimowski, Mikołaj Lipiński, Wiktor Koczkodaj, Filip Grochala, Karol Banasiuk, Filip Zakrzewski, Alan Sawicki

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Hubert Nowak – Tomasz Wiewiórka, Kacper Stankiewicz, Krystian Gryglak, Adrian Wrzosek, Cezary Marciniak, Maciej Kuć, Oliwier Kryszczuk, Dominik Leszczuk, Mikołaj Saraczewski, Kacper Strzyżewski, Mateusz Leszczyński, Paweł Szeląg, Bartosz Wojtkowski, Mateusz Księżopolski, Igor Sawicki, Piotr Krasnodębski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 0:2 (0:1)

Bramki: Michał Zwierz 11, Seweryn Wąsowski 54

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Dawid Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Bartłomiej Krasuski, Szymon Kwaśniewski, Kuba Prachnio, Szymon Cichocki, Jakub Jaśkiewicz, Krystian Próchnicki, Krzysztof Sikorski, Krystian Smuniewski, Jan Wierzejski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Promnik Gończyce – Pogoń II Siedlce 0:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

SEMP Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 1:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 4:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – Watra Mrozy 2:7

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Tomasz Zieliński i Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela