W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 0:0

Pogoń: Patryk Izdebski – Tomasz Górski, Kacper Bojanczuk (55 Sebastian Bober), Karol Grochowski, Dominik Krupa (80 Jan Mruz), Paweł Łydkowski, Michał Markiewicz, Wojciech Sidoruk, Patryk Skrzypek (70 Bartosz Kryszczuk), Aleksander Woźnica, Krystian Zbieć (55 Gracjan Sadokierski)

 

MKS Polonia Warszawa – Pogoń Siedlce 2:3 (0:2)

Bramki: Jan Głowacki 47, Dawid Piecka 72 – Aleksander Woźnica 19, Jan Mruz 28, Sebastian Barej 90

Pogoń: Jakub Bieliński – Tomasz Górski, Sebastian Bober, Kacper Bojanczuk, Karol Grochowski, Mateusz Karczmarski (46 Sebastian Barej), Maciej Litwiński (90+1 Robert Jóźwiuk), Jan Mruz (65 Mateusz Jarkowski), Gracjan Sadokierski, Wojciech Sidoruk, Aleksander Woźnica

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – UKS Bródno (Warszawa) 0:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Ursus Warszawa – Pogoń Siedlce 5:0 (2:0)

Bramki: Jan Kwiatkowski 1, Michał Kaniewski 40+1, Wiktor Skoczylas 41, Antoni Kozyra 71, Patryk Kozłowski 73

Pogoń: Albert Posiadała – Michał Barszcz (70 Jan Krasuski), Michał Filipek, Jakub Guzek (45 Dawid Księżopolski), Dominik Kocon, Igor Łęczycki, Paweł Piotrowski (50 Krystian Dmowski), Aleksander Przybyłek, Eryk Radomyski (60 Mateusz Cabaj), Jakub Siłuszyk (60 Kacper Wójciuk), Przemysław Sopiński

 

Pogoń Siedlce – Delta Warszawa 8:1 (5:0)

Bramki: Mateusz Cabaj 13, 35, Michał Filipek 24, 39, 69, 77, Przemysław Sopiński 32, Jakub Siłuszyk 59 – Mateusz Bukowski 58

Pogoń: Albert Posiadała (78 Sebastian Wasilczyk) – Michał Barszcz, Mateusz Cabaj (70 Jakub Marczak), Michał Filipek, Dominik Kocon (41 Igor Łęczycki), Dawid Księżopolski (75 Jakub Potocki), Aleksander Przybyłek, Eryk Radomyski, Paweł Rubaj, Jakub Siłuszyk (60 Kacper Skwierczyński), Przemysław Sopiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Mazur Karczew – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)

Bramki: Mateusz Niedziółka 70+3 – Bartosz Wicenciak 51

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Dawid Klupś – Jakub Bartosiak, Cezary Bujalski, Oliwier Jurczak, Gabriel Konopka, Szymon Krasuski, Marcin Kuć, Jakub Rzewuski, Kacper Twarowski, Bartosz Wicenciak, Mateusz Zwoliński, Maciej Pazdyga, Dawid Czorniej, Dawid Grabowski, Wojciech Jastrzębski, Filip Łaszczyk, Mateusz Michalak, Kacper Szymczak

 

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – Legia-Bemowo Warszawa 1:4 (0:2)

Bramki: Marcin Kuć 64 – Michał Rak 33, Marcin Staszyc 34, Mikołaj Wiśniewski 57, Kacper Kubiszer 70

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Dawid Klupś – Jakub Bartosiak, Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Gabriel Konopka, Szymon Krasuski, Marcin Kuć, Bartosz Wicenciak, Mateusz Zwoliński, Maciej Pazdyga, Dawid Grabowski, Filip Łaszczyk, Mateusz Michalak, Kacper Szymczak, Kacper Twarowski, Bartosz Wróblewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – Dolcan Ząbki 2:4 (0:3)

Bramki: Mateusz Sulej 38, Krystian Matwiejczuk 40 – Piotr Liszewski 18, Michał Boczoń 34, Adrian Ziarek 35, Aleksander Opara 63

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Filip Pulik – Kacper Bielecki, Marcel Kołodziejczuk, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Kacper Aleksiejewicz, Jan Kirsch, Olaf Ługowski, Dominik Mędza, Kamil Rymuza, Mateusz Wróblewski

 

Pogoń Siedlce – Escola Varsovia Warszawa 0:10 (0:7)

Bramki: Ilja Sołodenko 17, 45, Matthew Fogo 20, Bartosz Zieliński 24, Adam Stanowski 26, Patryk Romanowski 30, 34, 62, 68, Piotr Wieszczyk 32

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Filip Pulik – Kacper Bielecki, Jan Kirsch, Marcel Kołodziejczuk, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Kacper Aleksiejewicz, Dominik Górski, Olaf Ługowski, Dominik Mędza, Patryk Rojek, Mateusz Wróblewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

MOSiR II Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

UKS „1” Węgrów – Pogoń II Siedlce 2:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 2:1

Dwie Jedynki II Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 0:1 (0:0)

Bramka: Dawid Dobrzański 42

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Dawid Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Bartłomej Krasuski, Szymon Kwaśniewski, Kuba Prachnio, Szymon Cichocki, Jakub Jaśkiewicz, Krystian Próchnicki, Krzysztof Sikorski, Krystian Smuniewski, Jan Wierzejski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – KS Łosice 9:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Wektra Zbuczyn – Pogoń III Siedlce 4:1

Pogoń III Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 1:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń Siedlce – APN Mińsk Mazowiecki 9:0

Pogoń Siedlce – Płomień Dębe Wielkie 25:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Wektra Zbuczyn – Pogoń Siedlce 10:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – KS Łosice 9:1

Pogoń II Siedlce – Wilga Miastków Kościelny 3:0 (wo) – goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Tomasz Zieliński i Damian Soszyński)

Masovia II Siedlce – Pogoń II Siedlce 2:2

Bramki dla Pogoni II: Alan Krupa, Szymon Wrzosek

 

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 1:1

Bramki: Szymon Wrzosek – Arkadiusz Gałecki

 

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 4:1

Bramki dla Pogoni II: Szymon Wrzosek (trzy), Kamil Pałka

 

Pogoń Siedlce – Masovia II Siedlce 1:0

Bramka: Aleksander Kobyliński

 

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 3:1

Bramki dla Pogoni: Jakub Zieliński, Arkadiusz Gałecki, Aleksander Kobyliński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 2:1

Bramki dla Pogoni: Kacper Giernicki, Adrian Sulej

 

Naprzód Skórzec – Pogoń Siedlce 2:3

Bramki dla Pogoni: Alan Krupa (dwie), Szymon Wrzosek

 

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 1:2

Bramka dla Pogoni: Szymon Wrzosek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 0:1

Olimp Stok Lacki – Pogoń II Siedlce 2:2

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce 2:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela