W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Unia Warszawa 1:1 (0:1)

Bramki: Wojciech Sidoruk 76 – Piotr Zieliński 22

Pogoń: Patryk Izdebski – Tomasz Górski, Sebastian Bober (65 Mateusz Wassilow), Kacper Bojańczuk (50 Jan Mruz), Karol Grochowski, Dominik Krupa, Maciej Litwiński, Gracjan Sadokierski, Wojciech Sidoruk, Aleksander Woźnica, Krystian Zbieć (46 Patryk Skrzypek)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Zwolenianka Zwoleń 2:0

Pogoń: (skład wyjściowy) Marcin Borkowski – Jakub Jarosz, Patryk Bielecki, Bartosz Kryszczuk, Sebastian Barej, Igor Łęczycki, Mateusz Karczmarski, Dominik Kocon, Mateusz Jarkowski, Maciej Gawinkowski, Cezary Chraszcz

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń Siedlce – SEMP II Ursynów (Warszawa) 0:3 (0:3)

Bramki: Jakub Siłuszyk 23 (s), Michał Kulesza 29, Mikołaj Grzejda 33

Pogoń: Albert Posiadała – Rafał Szymański (41 Mateusz Cabaj), Michał Barszcz (50 Dawid Księżopolski), Mateusz Borowski (58 Kacper Wójciuk), Krystian Dmowski (41 Aleksander Przybyłek), Michał Filipek (41 Paweł Rubaj), Jakub Guzek, Paweł Piotrowski (70 Jan Krasuski), Eryk Radomyski, Jakub Siłuszyk, Przemysław Sopiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Victoria Sulejówek – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 3:2 (2:0)

Bramki: Krzysztof Nazarczuk 15, Michał Ciborski 25, Antoni Tkaczyk 57 – Mateusz Zwoliński 44, Gabriel Konopka 60

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Dawid Klupś – Jakub Bartosiak, Cezary Bujalski, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Gabriel Konopka, Szymon Krasuski, Marcin Kuć, Kacper Twarowski, Bartosz Wicenciak, Mateusz Zwoliński, Maciej Pazdyga, Dawid Grabowski, Wojciech Jastrzębski, Filip Łaszczyk, Mateusz Michalak, Kacper Szymczak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – MKS Polonia Warszawa 0:0

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Filip Pulik – Kacper Bielecki, Marcel Kołodziejczuk, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Kacper Aleksiejewicz, Dominik Górski, Igor Guziak, Olaf Ługowski, Kamil Rymuza, Mateusz Wróblewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 4:0 (2:0)

Bramki: Oliwier Kryszczuk 7, 8, Cezary Marciniak 35, 39

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowy) Ernest Zbieć, Hubert Nowak – Bartosz Wojtkowski, Krystian Gryglak, Oliwier Kryszczuk, Maciej Kuć, Dominik Leszczuk, Cezary Marciniak, Kacper Stankiewicz, Adrian Wrzosek, Mateusz Księżopolski, Tomasz Borkowski, Mikołaj Saraczewski, Igor Sawicki, Kacper Strzyżewski, Paweł Szeląg, Tomasz Wiewiórka

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – MOSiR II Mińsk Mazowiecki 0:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Czarni Węgrów – Pogoń Siedlce 2:5 (0:3)

Bramki: Kacper Popowski 33, Łukasz Seroczyński 53 – Szymon Kwaśniewski 11, 34, Dawid Jastrzębski 18, 26, 32

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jakub Skorupka, Dominik Jastrzębski – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Dawid Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Bartłomiej Krasuski, Szymon Kwaśniewski, Michał Łaszuk, Szymon Cichocki, Jakub Jaśkiewicz, Kuba Prachnio, Krystian Próchnicki, Krzysztof Sikorski, Krystian Smuniewski, Jan Wierzejski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 7:0

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak, Igor Rudaś – Aleksander Sawicki, Bartosz Zawadzki, Dawid Świnarski, Alan Rybak, Igor Sawicki, Filip Dąbrowski, Mateusz Pszczel, Piotr Krasnodębski, Patryk Soczewka, Dominik Klewek, Eryk Chajewski, Jakub Łobejko, Adam Błoński, Jakub Jaszczuk

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – Watra Mrozy 6:1

Pogoń III: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Ignacy Brochocki, Alvaro Nasiłowski, Jakub Gębicki, Bartosz Stelingowski, Alan Sulej, Bartosz Borkowski, Julian Dmowski, Bartosz Gawel, Kuba Księżopolski, Mikołaj Sienkiewicz, Seweryn Filipczuk, Tobiasz Ługowski, Jakub Kosyl, Hubert Olszewski, Filip Uruszczak, Jakub Woźniak, Eryk Łęczycki

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 3:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – Masovia II Siedlce 9:4

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Kacper Górzny, Dawid Wereda, Szymon Gawroński – Mateusz Bartczuk, Józef Chibowski, Józef Jastrzębski, Bartłomiej Czarnocki, Jakub Czarnocki, Kacper Kaliciński, Oliwier Klewek, Gabriel Odrobiński, Krystian Wojtczuk, Jan Świnarski, Nikodem Marczuk, Jakub Kordys, Michał Zbrzeźniak, Tomasz Lemka

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Tomasz Zieliński i Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce, Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – pauza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela