W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)

Bramki: Aleksander Woźnica 65 – Wojciech Kokoszewski 64

Pogoń: Jakub Bieliński – Tomasz Górski, Mateusz Wassilow (60 Wojciech Sidoruk), Sebastian Bober, Kacper Bojanczuk, Karol Grochowski, Kuba Jóźwiak (75 Maciej Litwiński), Dominik Krupa, Michał Markiewicz, Aleksander Woźnica, Krystian Zbieć (80 Gracjan Sadokierski)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Powała Taczów 8:0 (5:0)

Bramki: Bartosz Kryszczuk 6, 28, 58, Mateusz Karczmarski 9, 13, Cezary Chraszcz 32, Bartosz Gawron 72, Maciej Celiński-Jakubowicz 78

Pogoń: Szymon Czekaluk (41 Oliwier Dang) – Sebastian Barej, Patryk Bielecki, Cezary Chraszcz (55 Bartosz Gawron), Jakub Góralski (41 Michał Filipek), Jakub Jarosz, Mateusz Karczmarski (60 Sebastian Daukszo), Dominik Kocon (60 Maciej Celiński-Jakubowicz), Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński (41 Mateusz Jarkowski), Gracjan Sadokierski (41 Robert Jóźwiuk)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń Siedlce – Broń Radom 0:5

Pogoń: (skład wyjściowy) Sebastian Wasilczyk – Paweł Rubaj, Michał Barszcz, Jakub Siłuszyk, Paweł Piotrowski, Eryk Chaciak, Krystian Dmowski, Eryk Radomyski, Michał Filipek, Jakub Guzek, Przemysław Sopiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

SEMP Ursynów (Warszawa) – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 2:5 (1:2)

Bramki: Maciej Olendzki 25, Piotr Ignaczewski 38 – Dawid Czorniej 17, 27, 66, Jakub Grzebieliszewski 40, Bartosz Wicenciak 46

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Dawid Klupś – Jakub Bartosiak, Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Jakub Grzebieliszewski, Gabriel Konopka, Szymon Krasuski, Marcin Kuć, Mateusz Michalak, Bartosz Wicenciak, Mateusz Zwoliński, Maciej Pazdyga, Dawid Grabowski, Wojciech Jastrzębski, Jakub Rzewuski, Kamil Sala, Kacper Szymczak, Kacper Twarowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – Broń Radom 1:2 (0:1)

Bramki: Kacper Bielecki 55 – Bartłomiej Wójcik 28, 68

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Filip Pulik – Kacper Bielecki, Kacper Aleksiejewicz, Jan Kirsch, Marcel Kołodziejczuk, Adam Lewkowski, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Krystian Matwiejczuk, Dominik Mędza, Michał Mlonek, Kamil Rymuza, Mateusz Sulej, Mateusz Wróblewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – MOSiR Mińsk Mazowiecki 4:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Leszczyński 37, 58, Maciej Kuć 13, Cezary Marciniak 45

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Hubert Nowak – Krystian Gryglak, Oliwier Kryszczuk, Maciej Kuć, Dominik Leszczuk, Cezary Marciniak, Kacper Stankiewicz, Tomasz Wiewiórka, Adrian Wrzosek, Bartosz Wojtkowski, Tomasz Borkowski, Mateusz Leszczyński, Mikołaj Saraczewski, Kacper Strzyżewski, Paweł Szeląg

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 0:2

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Michał Roguski, Tymoteusz Grochowski – Maciej Skolimowski, Hubert Wrzosek, Alan Warduliński, Łukasz Urbanek, Bartosz Kopyść, Piotr Mrozik, Konrad Krassowski, Jakub Kapitan, Piotr Bruśniak, Mikołaj Lipiński, Alan Sawicki, Wiktor Koczkodaj, Jan Banasiuk, Jakub Malinowski, Karol Banasiuk, Bartosz Mlonek

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – Dwie Jedynki II Mińsk Mazowiecki 6:1 (4:0)

Bramki: Dawid Jastrzębski 7, Szymon Kwaśniewski 9, 21, Bartosz Kaliniak 22, Krystian Próchnicki 47, 52 – Kacper Porębski 31

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Dawid Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Bartłomiej Krasuski, Szymon Kwaśniewski, Michał Łaszuk, Szymon Cichocki, Jakub Jaśkiewicz, Dominik Jastrzębski, Kuba Prachnio, Krystian Próchnicki, Krystian Smuniewski, Jan Wierzejski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

KS Łosice – Pogoń II Siedlce 1:5 (0:2)

Bramki: Jakub Andrzejczuk 44 – Alan Rybak 18, 27, Mateusz Pszczel 34, 54, Igor Sawicki 37

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak, Igor Rudaś – Filip Dąbrowski, Piotr Krasnodębski, Mateusz Pszczel, Alan Rybak, Aleksander Sawicki, Igor Sawicki, Dawid Świnarski, Bartosz Zawadzki, Adam Błoński, Eryk Chajewski, Jakub Jaszczuk, Dominik Klewek, Jakub Łobejko, Patryk Soczewka

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

Pogoń III Siedlce – Masovia Siedlce 1:1 (0:0)

Bramki: Jakub Kosyl 46 – Mikołaj Sienkiewicz 34 (s)

Pogoń III: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Bartosz Borkowski, Alan Sulej, Jakub Gębicki, Alvaro Nasiłowski, Seweryn Filipczuk, Bartosz Stelingowski, Marcel Gawel, Eryk Płudowski, Eryk Łęczycki, Mateusz Ilczuk, Jakub Wóźniak, Jakub Kosyl, Mikołaj Sienkiewicz, Ignacy Brochocki, Filip Uruszczak, Hubert Olszewski, Julian Dmowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

APN Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 5:11 (1:4)

Bramki: Mikołaj Jędruchniewicz 18, Norbert Piecyk 33, Jakub Woźniak 35, Karol Sokołowski 39, 60 – Eryk Płudowski 5, 10, 14, 52, Bartosz Borkowski 27, 48, 51, Filip Uruszczak 41, Alan Sulej 54, Mikołaj Chomiczewski 56, 60

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Bartosz Borkowski, Filip Uruszczak, Eryk Płudowski, Marcel Gawel, Bartosz Steligowski, Seweryn Filipczuk, Mikołaj Chomiczewski, Maksymilian Matłacz, Maciej Pałka, Piotr Wołosiewicz, Alan Sulej, Jakub Gębicki, Alvaro Nasiłowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Wektra Zbuczyn – Pogoń Siedlce przełożony

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń II Siedlce – Sęp Żelechów 10:1

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Kacper Górzny, Dawid Wereda – Nikodem Pietruszewski, Piotr Kozieł, Dawid Krasuski, Oskar Moczulski, Aleks Czyżkowski, Hubert Grzegorczuk, Aleksander Kiergielewicz, Maksymilian Piasek, Bartosz Nowak, Adam Pluciak, Jarosław Chomka, Patryk Brzozowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-9 (trenerzy Tomasz Zieliński i Damian Soszyński)

Masovia II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:1

Bramka dla Pogoni: Arkadiusz Gałecki

 

Pogoń II Siedlce – Masovia II Siedlce 3:0

Bramki: Kacper Giernicki (trzy)

 

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 1:1

Bramki: Szymon Wrzosek – Arkadiusz Gałecki

 

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 1:0

Bramka dla Pogoni: Jakub Zieliński

 

Olimp Stok Lacki – Pogoń II Siedlce 1:2

Bramki dla Pogoni: Szymon Wrzosek (dwie)

 

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Marcel Jewiak – Piotr Heba, Adam Chaciak, Arkadiusz Gałecki, Bartosz Cabaj, Jakub Kozłowski, Jakub Zieliński, Aleks Kobyliński, Bartosz Kobyliński, Roksana Szmurło, Bartosz Ryszkowski

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Myrcha, Kuba Świnarski, Borys Pazdyka, Maciej Zdanowski, Kacper Giernicki, Szymon Wrzosek, Alan Krupa, Maksymilian Artych, Adrian Sulej

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 2:6

Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 1:2

Naprzód Skórzec – Pogoń Siedlce 3:2

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Kamil Pałka, Bartłomiej Karabin, Alan Mysłowski, Antoni Żak, Krzysztof Dziewulak, Szymon Borychowski, Filip Strzyżewski, Konrad Skorupka, Filip Bartoszuk

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-8 (trener Kamil Wolski)

Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 3:2

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 1:0

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce 3:0

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Maciej Marciniak – Franciszek Kozioł, Jakub Radziwonka, Kamil Karpowicz, Antoni Gawroński, Wojciech Ostojski, Bartłomiej Prokurat, Wiktor Rosa, Aleks Zając, Piotr Sajewicz, Bartosz Paprocki, Aleksander Zbisiński, Michał Karwowski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela