W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Escola Varsovia Warszawa – Pogoń Siedlce 4:0 (2:0)

Bramki: Dominik Pisarek 15, 35, Tomasz Andrzejewski 49, 65

Pogoń: Patryk Izdebski (46 Jakub Bieliński) – Tomasz Górski, Dominik Barciak (65 Kacper Bojanczuk), Sebastian Bober, Karol Grochowski, Kuba Jóźwiak, Dominik Krupa (77 Robert Jóźwiuk), Michał Markiewicz, Wojciech Sidoruk (46 Mateusz Wassilow), Aleksander Woźnica, Krystian Zbieć

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

GLKS Nadarzyn – Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)

Bramki: Dawid Adamczyk 27, Jakub Góralski 58 (s) – Jakub Góralski 14, Bartosz Kryszczuk 80+4

Pogoń: Marcin Borkowski (41 Szymon Czekaluk) – Sebastian Barej, Patryk Bielecki, Jakub Góralski, Mateusz Jarkowski (41 Cezary Chraszcz), Jakub Jarosz, Mateusz Karczmarski, Dominik Kocon, Bartosz Kryszczuk, Maciej Litwiński, Gracjan Sadokierski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Andrzej Cabaj)

AS Radomiak Radom – Pogoń Siedlce 3:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – Młodzik-18 Radom 2:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Delta Warszawa – Pogoń Siedlce 10:0 (2:0)

Bramki: Wiktor Bogacz 15, 41, 44, Kuba Kucharski 19, Krystian Pudełek 46, 56, Peter Juritka 47, 48, Maksymilian Serokin 67, 68

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Konrad Łęczycki, Filip Pulik – Kacper Bielecki, Marcel Kołodziejczuk, Adam Lewkowski, Krystian Matwiejczuk, Szymon Mucha, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Kacper Aleksiejewicz, Jan Kirsch, Olaf Ługowski, Dominik Mędza, Kamil Rymuza, Mateusz Wróblewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trenerzy Dariusz Blacha i Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 4:0

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Michał Roguski – Hubert Wrzosek, Alan Rybak, Alan Warduliński, Łukasz Urbanek, Bartosz Kopyść, Konrad Krassowski, Bartosz Mlonek, Filip Zakrzewski, Piotr Bruśniak, Jakub Deoniziuk, Maciej Skolimowski, Mikołaj Lipiński, Wiktor Koczkodaj, Piotr Mrozik, Filip Grochala, Karol Banasiuk, Jakub Jastrzębski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Janusz Bystrzycki)

Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 4:2 (3:0)

Bramki: Dawid Jastrzębski 1, Kuba Prachnio 5, Michał Łaszuk 10, Krystian Próchnicki 58 – Łukasz Seroczyński 34, Kuba Prachnio 46

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jakub Skorupka – Julian Banach, Konrad Bednarczyk, Dawid Dobrzański, Dawid Jastrzębski, Bartosz Kaliniak, Szymon Kwaśniewski, Kuba Prachnio, Krystian Próchnicki, Jakub Jaśkiewicz, Dominik Jastrzębski, Bartłomiej Krasuski, Michał Łaszuk, Krzysztof Sikorski, Krystian Smuniewski, Jan Wierzejski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Jan Półtorak)

Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń II Siedlce 1:10 (1:7)

Bramki: Sebastian Jaczewski 13 – Cezary Marciniak 9, 21, 29, Alan Rybak 10, 20, 60, Igor Sawicki 19, 25, Adam Błoński 51, Mateusz Pszczel 58

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Hubert Nowak, Igor Rudaś – Piotr Krasnodębski, Cezary Marciniak, Mateusz Pszczel, Alan Rybak, Aleksander Sawicki, Igor Sawicki, Dawid Świnarski, Bartosz Zawadzki, Adam Błoński, Eryk Chajewski, Filip Dąbrowski, Jakub Jaszczuk, Dominik Klewek, Patryk Soczewka

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

pauza: Pogoń III Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Dariusz Kąkol)

Płomień Dębe Wielkie – Pogoń Siedlce 4:11

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń, Oliwier Cegiełka – Marcel Gawel, Bartosz Stelingowski, Bartosz Borkowski, Jakub Gębicki, Alan Sulej, Alvaro Nasiłowski, Mikołaj Chomiczewski, Eryk Płudowski, Julian Dmowski, Jakub Woźniak, Filip Uruszczak, Piotr Wołosiewicz, Jakub Troć, Maciej Pałka, Zuzanna Seredzińska, Maksymilian Matłacz

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Pogoń Siedlce – KS Łosice 6:2 (4:0)

Bramki: Jakub Czarnocki 17, 21, Józef Chibowski 27, Gabriel Odrobiński 30, Michał Zbrzeźniak 44, Krystian Parol 45 (s) – Szymon Omelańczuk 39, Krystian Parol 52

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Dawid Wereda, Szymon Gawroński – Józef Chibowski, Józef Jastrzębski, Kacper Kalaciński, Jakub Kordys, Nikodem Marczuk, Gabriel Odrobiński, Mateusz Bartczuk, Jakub Czarnocki, Bartłomiej Czarnocki, Oliwier Klewek, Tomasz Lemka, Jan Świnarski, Krystian Wojtczuk, Michał Zbrzeźniak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Piotr Korbel)

Watra Mrozy – Pogoń II Siedlce 5:2

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Kacper Górzny – Piotr Kozieł, Franciszek Borychowski, Aleks Czyżkowski, Jarosław Chomka, Patryk Brzozowski, Hubert Grzegorczuk, Nikodem Pietruszewski, Aleksander Kiergielewicz, Dawid Krasuski, Oskar Moczulski, Przemysław Skorupka, Maksymilian Piasek, Bartosz Nowak, Adam Pluciak, Krystian Kiraga

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela