W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

MKS Piaseczno – Pogoń Siedlce 1:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Legionovia Legionowo 1:2 (1:1)

Bramki: Bartosz Kryszczuk 24 – Patryk Sawicki 8, Wojciech Kupisz 80

Pogoń: Marcin Borkowski – Sebastian Barej, Patryk Bielecki, Michał Filipek, Maciej Gawinkowski, Jakub Góralski (51 Mateusz Jarkowski), Jakub Jarosz, Mateusz Karczmarski, Dominik Kocon, Bartosz Kryszczuk, Igor Łęczycki

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Pogoń Siedlce – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – Mazur Karczew 4:2 (2:2)

Bramki: Dawid Czorniej 4, 55, Bartosz Wicenciak 23, Cezary Bujalski 68 – Kacper Rewer 27, Filip Brojek 34

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Dawid Klupś – Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Jakub Grzebieliszewski, Szymon Krasuski, Marcin Kuć, Filip Łaszczyk, Mateusz Michalak, Jakub Rzewuski, Bartosz Wicenciak, Mateusz Zwoliński, Maciej Pazdyga, Jakub Bartosiak, Wojciech Jastrzębski, Oliwier Jurczak, Gabriel Konopka, Paweł Sójka, Kacper Twarowski

 

Dziewiątka-Pogoń Siedlce – Drukarz Warszawa 4:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Pogoń Siedlce – Legia Warszawa 1:5 (0:2)

Bramki: Patryk Rojek 53 – Wiktor Puciłowski 1, Tomasz Walczak 34, Igor Strzałek 48, 66, Jakub Rutkowski 64

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Konrad Łęczycki – Kacper Bielecki, Marcel Kołodziejczuk, Maciej Kuć, Adam Lewkowski, Gabriel Orzełowski, Patryk Rojek, Mateusz Sulej, Aleksander Waśko, Adrian Wrzosek, Filip Zieliński, Kacper Aleksiejewicz, Jan Kirsch, Olaf Ługowski, Krystian Matwiejczuk, Dominik Mędza, Mateusz Wróblewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Damian Soszyński)

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń III Siedlce 2:2 (1:2)

Bramki: Mikołaj Pluchrat 11, Aleksander Potocki 52 – Eryk Płudowski 4, Filip Dąbrowski 28

Pogoń III: (skład wyjściowy + rezerwowi) Przemysław Droń – Filip Dąbrowski, Seweryn Filipczuk, Marcel Gawel, Jakub Gębicki, Dominik Klewek, Kuba Księżopolski, Alvaro Nasiłowski, Bartosz Borkowski, Alan Sulej, Julian Dmowski, Eryk Płudowski, Patryk Soczewka, Bartosz Stelingowski, Filip Uruszczak

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela