W miniony weekend nasze drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe.

 

Ekstraliga wojewódzka U-19 (trener Daniel Baj)

Pogoń Siedlce – MKS Polonia Warszawa 4:0 (2:0)

Bramki: Maciej Litwiński 32, Wojciech Sidoruk 35, Sebastian Bober 55, Mateusz Wassilow 86

Pogoń: Patryk Izdebski (60 Jakub Bieliński) – Tomasz Górski, Dominik Barciak, Sebastian Bober, Kacper Bojanczuk (65 Mateusz Wassilow), Karol Grochowski, Dominik Krupa, Maciej Litwiński, Gracjan Sadokierski, Wojciech Sidoruk (75 Robert Jóźwiuk), Aleksander Woźnica

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-17 (trener Dariusz Blacha)

UKS Bródno – Pogoń Siedlce 4:0 (2:0)

Bramki: Maciej Rudy 24, Mateusz Adamski 38, 54, Karol Bienias 64

Pogoń: Marcin Borkowski (41 Szymon Czekaluk) – Sebastian Barej, Patryk Bielecki, Michał Filipek, Maciej Gawinkowski, Jakub Góralski (70 Maciej Celiński-Jakubowicz), Mateusz Jarkowski (41 Sebastian Daukszo, 60 Bartosz Gawron), Jakub Jarosz, Mateusz Karczmarski, Bartosz Kryszczuk, Łukasz Sala

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Andrzej Cabaj)

Delta Warszawa – Pogoń Siedlce 5:0 (2:0)

Bramki: Mateusz Bukowski 23, 27, Jakub Szwaja 62, 76, Jan Konopczak 70

Pogoń: Sebastian Wasilczyk – Michał Barszcz (70 Dawid Uziak), Mateusz Borowski (41 Eryk Radomyski), Krystian Dmowski (62 Kacper Skwierczyński), Jakub Guzek, Jakub Marczak, Krystian Pazdyka (41 Łukasz Skorupski), Aleksander Przybyłek (41 Kacper Wójciuk), Paweł Rubaj, Jakub Siłuszyk, Przemysław Sopiński

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-15 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Legia-Bemowo Warszawa – Dziewiątka-Pogoń Siedlce 1:1 (0:0)

Bramki: Krzysztof Wiater 47 – Jakub Grzebieliszewski 67

Dziewiątka-Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Jakub Bartosiak, Cezary Bujalski, Dawid Czorniej, Jakub Grzebieliszewski, Oliwier Jurczak, Dawid Klupś, Szymon Krasuski, Marcin Kuć, Filip Łaszczyk, Jakub Rzewuski, Mateusz Zwoliński, Dawid Grabowski, Gabriel Konopka, Paweł Sójka, Kacper Szymczak, Kacper Twarowski, Bartosz Wicenciak, Bartosz Wróblewski

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jacek Chodubski)

Escola Varsovia Warszawa – Pogoń Siedlce 9:2

Pogoń: (skład wyjściowy + rezerwowi) Ernest Zbieć, Konrad Łęczycki – Adam Lewkowski, Aleksander Waśko, Filip Zieliński, Gabriel Orzełowski, Mateusz Sulej, Maciej Kuć, Krystian Matwiejczuk, Kacper Bielecki, Igor Szostek, Szymon Mucha, Jan Kirsch, Mateusz Wróblewski, Kacper Aleksiejewicz, Patryk Rojek, Adrian Wrzosek, Dominik Mędza

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela